6 SUPER GIER NA NUDNE WIECZORY 00:19:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Rooms of Doom - Minion Madness ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yodo1.roda&hl=pl

HOOP ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PixelTurtle.hoop&hl=pl

Magic Touch: Wizard for Hire ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nitrome.magictouch&hl=pl

Metro Madness ► https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.tapps.metromadness&hl=pl

Light On ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.lighton&hl=pl

Crazy Circle ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.crazycircle&hl=pl

▼iOS▼

Rooms of Doom - Minion Madness ► https://itunes.apple.com/pl/app/rooms-of-doom-minion-madness/id1048559057?mt=8

HOOP ► https://itunes.apple.com/pl/app/hoop-basketball/id1131619390?mt=8

Magic Touch: Wizard for Hire ► https://itunes.apple.com/us/app/magic-touch-wizard-for-hire/id946917251?mt=8

Metro Madness ► https://itunes.apple.com/us/app/id1152656570

Light On ► https://itunes.apple.com/dk/app/light-on/id1122498143?mt=8&ign-mpt=uo%3D2

Crazy Circle ► https://itunes.apple.com/app/crazy-circle/id1123371085

▼Windows Phone▼

Rooms of Doom - Minion Madness ► Brak :(

HOOP ► Brak :(

Magic Touch: Wizard for Hire ► https://www.microsoft.com/en-ke/store/p/magic-touch-wizard-for-hire/9nblggh5g4mz

Metro Madness ► Brak :(

Light On ► Brak :(

Crazy Circle ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze