JARUHA PRAWII - o Ukrainie00:03:27

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: JARUHA
Czy Ukraina istnieje oto jest pytanie ?

Wspieraj kanał darowizną na konto:
06 1140 2004 0000 3602 3154 8370
inne formy wsparcia:
https://jaruha.weebly.com/wspieraj.html

Zdobądź płytę ze słowiańskimi Mantrami zasilając zbiórkę na ten cel:
https://jaruha.weebly.com/zbiorkamantry.html
http://jaruha.pl

Wysyłane przez Aleksandra Panina z Central News:
Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych oświadczył, że Ukraina nie wystąpiła o rejestrację granic od 1991 r., więc państwo ukraińskie nie istnieje....
I nic o tym nie wiemy!!!
:07.04.2014 Sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon wygłosił zdumiewające oświadczenie, którego rozpowszechnianie w ukraińskich mediach i Internecie jest zabronione. Na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ podniesiono konflikt między obydwoma państwami. Wyciągnięto z tego następujący wniosek:
Ukraina nie zarejestrowała swoich granic od 25.12.1991 r. Rejestracja granic Ukrainy jako suwerennego państwa nie miała miejsca w ONZ.
Można więc przyjąć, że Rosja nie popełnia żadnych naruszeń w stosunku do Ukrainy.
Zgodnie z traktatem WNP terytorium Ukrainy jest okręgiem administracyjnym ZSRR. Dlatego nikogo nie można winić za separatyzm i przymusową zmianę granic Ukrainy.
Zgodnie z prawem międzynarodowym kraj po prostu nie ma oficjalnie uznanych granic.
Aby rozwiązać ten problem, Ukraina musi sfinalizować wytyczenie granicy z krajami sąsiednimi i uzyskać zgodę krajów sąsiednich, w tym Rosji, na ich wspólną granicę. Trzeba wszystko udokumentować i podpisać umowy ze wszystkimi sąsiednimi krajami.
Unia Europejska zobowiązała się do wsparcia Ukrainy w tej ważnej sprawie i postanowiła udzielić wszelkiej pomocy technicznej.
Ale czy Rosja podpisze traktat graniczny z Ukrainą? Nie, oczywiście nie!
Ponieważ Rosja jest następcą prawnym ZSRR (potwierdzają to orzeczenia sądów międzynarodowych w sporach majątkowych między byłym ZSRR a zagranicą), terytoria, na których leżą Ukraina, Białoruś i Noworosja, należą do Rosji i nikt nie prawo do dysponowania tym terytorium bez zgody Rosji.
W zasadzie wszystko, co Rosja musi teraz zrobić, to zadeklarować, że to terytorium jest rosyjskie i że wszystko, co się na nim dzieje, jest wewnętrzną sprawą rosyjską.
Każda ingerencja jest uważana za środek przeciwko Rosji. Na tej podstawie mogą odwołać wybory 25 maja 2014 r. i robić to, czego chcą ludzie!
Zgodnie z memorandum budapeszteńskim i innymi umowami nie ma granic Ukrainy. Państwo Ukrainy nie istnieje (i nigdy nie istniało!).

Komentarze