Staff x 5 Element - Trzy z plusem (official promovideo)00:03:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LouRockedTV
Kup płytę na Punkshop.pl: http://punkshop.pl/produkt/pierwszy_z_brzegu,staff_x_5_element,31256
Subskrybuj nasz kanał: https://www.youtube.com/user/LouRockedTV

Oto przedpremierowy przegląd muzycznego arsenału, jak się znalazł na płycie STAFF x 5 ELEMENT - "Pierwszy z Brzegu". Teledysk został nakręcony w formacie medley, który zawiera obszerne fragmenty trzech utworów z debiutanckiego krążka. Są to piosenki "#emilyrose", "Żywa energia" i "Uda się". Realizacją klipu zajęli się Patryk Boch i Sebastian Skarżyński z Donut Planet Studio.
Płyta STAFF x 5 ELEMENT - "Pierwszy z Brzegu" ukaże się 20.11.2015 r. nakładem wytwórni Lou&Rocked Boys.

Do ekipy koncertowej Kamila Bednarka, dwa lata temu dołączył, pochodzący z Brzegu, raper Kamil Stefański "Staff". W jego głowie zrodził się pomysł nagrania pierwszego studyjnego albumu, wspólnie z muzykami formacji Bednarek. W związku z tym powstała kolaboracja muzyczna o nazwie Staff x 5 Element. Wspólny album "Pierwszy z Brzegu" zapowiada się bardzo interesująco, bo w polskich realiach raperzy rzadko decydują się na nagranie krążka z Live Bandem bądź też nie mają takiej możliwości. Premiera płyty przewidziana jest na 20.11.2015 r. Projekt obfituje w rożne gatunki muzyczne i ciężko jest go jednoznacznie sklasyfikować.

Staff - brzeski MC, rocznik '89. Aktywny na scenie Opolszczyzny od 2007 r., już rok później zaczyna udzielać się na bitwach freestyle'owych. Oprócz pojedynczych utworów i gościnnych występów można go było usłyszeć w projektach: Rondobanda (R7B7 EP 2011), Poddasze czy MałoSkromni. Od 2013 r. koncertuje z zespołem Bednarek.

Staff FB profil:
https://www.facebook.com/77staff

Donut Planet Studio FB profil:
https://www.facebook.com/donutplanetstudio

Film znajduje się w katalogu: NOWOŚCI LouRockedTv


Komentarze