Sexbomba - Życie Powszednie (official video)00:03:38

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LouRockedTV
Przedstawiamy drugi teledysk zespołu Sexbomba do utworu „Życie powszednie” z najnowszego albumu „Spam”. Tym razem Sexbombiarze zostali superbohaterami, którzy po niezliczonych perypetiach i niespodziewanych zwrotach akcji zdołali uratować świat, ludzkość i małego kotka. Teledysk jest również hołdem Sexbomby złożonym zespołowi The Ramones.

muzyka: Sexbomba, słowa Robert Szymański
Rysunki i animacja: Marcin Koźliński - www.kozlinski.pl


Album „Spam” to dziesiąta premierowa pozycja w dyskografii Sexbomby. Zawierająca 12 utworów płyta została bardzo wysoko oceniona przez miesięcznik „Teraz Rock” i zaliczona do grona trzech najlepszych polskich albumów wydanych w ciągu trzech miesięcy. Pod tym linkiem znajduje się recenzja zamieszczona w miesięczniku TR:
http://www.terazrock.pl/recenzje/czytaj/Sexbomba-Spam.html


Pierwszym utworem promującym album „Spam” był kawałek zatytułowany „Jest źle (Kocham Cię debilu)”. Pod tym linkiem można zobaczyć teledysk jaki do niego powstał:
https://www.youtube.com/watch?v=Rsif07lN8wg
Na albumie „Spam” znajdziecie oprócz jedenastu utworów autorstwa zespołu Sexbomba również utwór „Dlaczego?” z repertuaru zespołu TZN Xenna, wykonany w studiu nagraniowym z gościnnym udziałem Xenniaków. Cała płyta do przesłuchania tutaj:
http://muzyka.onet.pl/sexbomba-spam-posluchaj-calej-plyty/x3dfxc

Film znajduje się w katalogu: NOWOŚCI LouRockedTv


Komentarze