ASANOV & POLSCY PARAOLIMPIJCZYCY NIEPOKONANI (official video 2016)00:01:58

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: OpaHejMusic
Z potrzeby serca przerobiliśmy "Bałkanice". Słychać ją w polskich domach, w polskich klubach, dyskotekach, na weselach. Słychać ją również na stadionach świata, wszędzie tam, gdzie o wygraną walczą biało-czerwoni. Niech usłyszą tę melodię również w Rio, niech zagrzewa do walki naszych Paraolimpijczyków. Na tę okoliczność, nieco inne słowa, na tę i na inna wążną okoliczność. Popatrzcie na tych "Gladiatorów". Nie ma takich sytuacji, z których człowiek nie potrafiłby wyjść zwycięsko z dumnie podniesioną głową ...

POLSKIM SPORTOWCOM Z CAŁEGO SERCA ŻYCZYMY JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI MEDALI NA IGRZYSKACH PARAOLIMPIJSKICH W RIO.

FUNDACJA PIERSI
oraz PRZYJACIELE KTÓRZY WSPARLI POMYSŁ REALIZACJI TEGO TELEDYSKU.

Pragniemy bardzo podziękować:
Marcinowi Jaskółce z Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Jesteśmy wdzięczni Piotrowi Świerczewskiemu, Zenonowi Jaskóle z rodziną, Marianowi Sypniewskiemu, Wojtkowi Luto z rodziną (KS Niedźwiadek), Jerzemu Kryszakowi, Krzysztofowi Skibie z zespołu BIG-CYC, Pawłowi Golcowi z Golec uOrkiestra, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej, Ksaweremu Królikowskiemu, Zosi i Jakubowi Wieczorek, Hiroakiemu Murakami, Kabaretowi OTTO w składzie: Wiesław Tupaczewski, Andrzej Tomanek, Andrzej Piekarczyk; Marcinowi Millerowi (Boys), Pawłowi Dudkowi (CZADOMAN), zespołowi RAVEL, Kasi Szubert, Bogdanowi Kalusowi, naszemu przyjacielowi, który prowadzi nasz fan page MAriuszowi Sejfertowi, ludziom od Mikie'go z klubu żużlowego Śląsk Świętochłowice, Darii Wenerskie , "mocnej" grupie z Niemodlina oraz wszystkim którzy nas tego dnia wsparli. Pozdrowienia i podziękowania dla Adriana Szymczyka i Jarosław Świebody oraz całego klubu ROAD RUNNERS MC POLAND.
Szczególnie zobowiązani jesteśmy Joannie Reda (web.facebook.com/joanna.reda.7), która uświetniła nagranie swoim tańcem na wózku oraz Jej Tacie, Panu Jackowi Reda, który udostępnił nam swoje wspaniałe zdjęcia.
Dziękujemy Antkowi Królikowskiemu, który całość wspaniale reżyserował i Tomkowi Wojtańcowi, który to wszystko filmował oraz ich ekipie: Makaremu Janowskiemu, Marcinowi Pykało, Filipowi Wojtańcowi. Za realizację dźwięku na płycie stadionu dziekujemy Grześkowi Pietrakowskiemu z Easy-Event, za nagranie wywiadów ze sportowcami i z zaproszonymi gośćmi dziękujemy Tomkowi Rudnickiemu z Dj Systems oraz Krzyśkowi Bikowi (KB4x4.pl), za pomoc koncepcyjną i przygotowanie materiałów marketingowych dziękujemy Jackowi Lechowskiemu (Studio Omega). Jesteśmy wdzięczni wszystkim pracownikom Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie za fachową i życzliwą pomoc przy obsłudze technicznej.
Pozdrawiamy i dziękujemy naszemu Przyjacielowi przez duże P - Arturowi Szulcowi, bez którego by się to nie udało.
Za błyskawiczną decyzję o wyrażeniu zgody na udostępnienie stadionu lekkoatletycznego AWF na potrzeby naszego przedsięwzięcia, nisko kłaniamy się Jego Magnificencji Rektorowi prof. nzw. dr hab. Andrzejowi Mastalerzowi.
Za wszelkie dogrywki, dodatkowe zdjęcia montaże dziękujemy ekipie TVP S.A. w szczególności przesympatycznej Pani Renatce Bieleckiej, Mariuszowi, Arturowi. Za działania rzutem na taśme - Pani Marcie oraz przeuroczej Wioli Stepniak oraz jak zawsze niezawodnemu Rene Filipowiczowi. Niskie ukłony dla Pani Edyty Karczmarskiej i fachowców ze studia filmowego "Chatki Żaka" na lubelkim UMCS, za natychmiastową i bezinteresowną pomoc. Dzięki również Panu Sebastianowi Mikulskiemu MGM Bollywood Lounge & Club za błyskawiczną decyzję o nieodpłatnym udostępnieniu pomieszczeń klubu na potrzeby realizacji naszego teledysku oraz Grześkowi i ekipie klubu za pomoc. Dziękujemy wzystkim, których imion oraz nazwisk nie znamy, a którzy byli razem z nami podczas realizacji teledysku. Skoro mieliście tak wielkie serca aby się zjawić, z pewnością się nie pogniewacie, że nie ma Was w podziękowaniach, zresztą dajcie cynk z chęcią i wielkim zaszczytem dopiszemy :)

Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy :)

Komentarze