5 SUPER GIER NA BRZYDKĄ POGODĘ 00:20:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Dustoff Heli Rescue 2 ► 5000 lajków pod filmem i piszę do twórców tej gry z pytaniem kiedy będzie na androidzie. Mail który wyślę pojawi się od razu w tym miejscu :)

One More Bounce ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smgstudio.onemorebounce&hl=pl

Bamba ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ducroquet.bamba&hl=pl

Hat Trick Shots ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.hattrickshots&hl=pl

Flippy Bottle Extreme! ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mostplayed.flippybottle&hl=pl

▼iOS▼

Dustoff Heli Rescue 2 ► https://itunes.apple.com/us/app/dustoff-heli-rescue-2/id1138819531?mt=8

One More Bounce ► https://itunes.apple.com/us/app/one-more-bounce/id963037888?mt=8

Bamba ► https://itunes.apple.com/us/app/bamba/id855313639?mt=8

Hat Trick Shots ► https://itunes.apple.com/us/app/hat-trick-shots/id1162087330?mt=8

Flippy Bottle Extreme! ► https://itunes.apple.com/us/app/flippy-bottle-extreme!-hardest/id1157626939?mt=8

▼Windows Phone▼

Dustoff Heli Rescue 2 ►

One More Bounce ►

Bamba ►

Hat Trick Shots ►

Flippy Bottle Extreme! ►

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze