7 MEGA APLIKACJI NA KAŻDĄ PODRÓŻ 00:19:49

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

SkillTwins Football Game ► https://play.google.com/store/apps/details?id=se.hellothere.skilltwins

Make More! ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.makemore

Song Pop 2 ► https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.freshplanet.games.SongPop2

Break Liner ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mamau.breakit

EveryPlace ► Brak :(

Waze ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze

Google Maps ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.maps

▼iOS▼

SkillTwins Football Game ► https://itunes.apple.com/us/app/skilltwins-football-game/id1082679672?mt=8

Make More! ► https://itunes.apple.com/us/app/make-more!/id1122488716?mt=8

SongPop 2 ► https://itunes.apple.com/us/app/songpop-2-guess-the-song/id975364678?mt=8

Break Liner ► https://itunes.apple.com/us/app/break-liner/id1149845877?mt=8

EveryPlace ► https://itunes.apple.com/pl/app/everyplace-mark-cities-places/id1067276598?mt=8

Waze ► https://itunes.apple.com/us/app/waze-gps-navigation-maps-social/id323229106?mt=8

Google Maps ► https://itunes.apple.com/pl/app/google-maps-navigation-transport/id585027354?mt=8

▼Windows Phone▼

SkillTwins Football Game ► Brak :(

Make More! ► Brak :(

SongPop 2 ► Brak :(

Break Liner ► Brak :(

EveryPlace ► Brak :(

Waze ► https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/waze/9wzdncrfj2m3

Google Maps ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze