6 GIER, IDEALNYCH NA DŁUGI WEEKEND 00:17:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

The Trail ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kongregate.mobile.thetrail.google

High Risers ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kumobius.android.highrisers

Dashy The Cat ► Brak :( - 5000 lajków pod filmem i piszę do twórców tej gry z pytaniem kiedy będzie na androidzie. Mail który wyślę pojawi się od razu w tym miejscu :)

Perchang ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.perchang.perchang

Spirit Rush ► Brak :(

Dangery Dave ► Brak :(

▼iOS▼

The Trail ► https://itunes.apple.com/us/app/the-trail-a-frontier-journey/id1147002179?mt=8

High Risers ► https://itunes.apple.com/hu/app/high-risers/id1158640510?mt=8&ign-mpt=uo%3D2

Dashy The Cat ► https://itunes.apple.com/app/dashy-the-cat/id1142345991?mt=8

Perchang ► https://itunes.apple.com/us/app/perchang/id1112532917?mt=8

Spirit Rush ► http://appsto.re/pl/nY2feb.i

Dangery Dave ► https://itunes.apple.com/app/danger-dave/id1162843388

▼Windows Phone▼

The Trail ► Brak :(

High Risers ► Brak :(

Dashy The Cat ► Brak :(

Perchang ► Brak :(

Spirit Rush ► Brak :(

Dangery Dave ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze