9 MEGA GIER O: Donaldzie Trumpie 00:20:13

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Blok Ekipa ► http://blokekipa.comedycentral.pl

Oryginalny film PEN PINEAPPLE APPLE PEN ► https://www.youtube.com/watch?v=d9TpRfDdyU0

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Trump Jump to White House ► Brak :(

Donald Trumpet ► https://play.google.com/store/apps/details?id=droid.myapp.donaldtrumpet.com.donaldtrumpet&hl=pl

Trump's Wall ► https://play.google.com/store/apps/details?id=gnarcade.trumpswall&hl=pl

Donald Trump ► Brak :(

Trump Hair Matters ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mostplayed.trumpshairmatters&hl=pl

Trump Stairs ► Brak :(

Trump Run ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acx2common.trumprun&hl=pl

Trump on Top ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spritted.trumpontop&hl=pl

Punch The Trump ► https://play.google.com/store/apps/details?id=air.ECBTrumpAndroid&hl=pl

▼iOS▼

Trump Jump to White House ► https://itunes.apple.com/gb/app/donald-trump-run-jump-capitalist/id1163595403?mt=8

Donald Trumpet ► https://itunes.apple.com/us/app/donald-trumpet/id1086655831?mt=8

Trump's Wall ► https://itunes.apple.com/us/app/trumps-wall-build-it-huge/id1093326711?mt=8

Donald Trump ►

Trump Hair Matters ►

Trump Stairs ► https://itunes.apple.com/us/app/trumps-stair-climb-race-donald/id1112962723?mt=8

Trump Run ► https://itunes.apple.com/uy/app/trump-run-in-city-donald-trump/id1113600537?mt=8

Trump on Top ► https://itunes.apple.com/us/app/trump-on-top/id1111152343?mt=8

Punch The Trump ► https://itunes.apple.com/us/app/punch-trump-presidential-brawl/id1137719584?mt=8

▼Windows Phone▼

Trump Jump to White House ► Brak :(

Donald Trumpet ► Brak :(

Trump's Wall ► Brak :(

Donald Trump ► Brak :(

Trump Hair Matters ► Brak :(

Trump Stairs ► Brak :(

Trump Run ► Brak :(

Trump on Top ► Brak :(

Punch The Trump ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze