6 MEGA GIER, KTÓRE WARTO MIEĆ NA TELEFONIE 00:26:33

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Zagraj w ONLINE SOCCER MANAGER ► https://bnc.lt/xzHc/tnxNYNfJty

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Online Soccer Manager ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamebasics.osm

Dominocity ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nostopsign.dominocity

Wild City Rush ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sviper.wildcity

HellyCopter ► Brak :(

Side Bump ► Brak :(

Super Cat Bros ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FDGEntertainment.SuperCatBros.gp

▼iOS▼

Online Soccer Manager ► https://itunes.apple.com/nl/app/online-soccer-manager-osm/id400201466?mt=8

Dominocity ► https://itunes.apple.com/pl/app/dominocity/id1135982876?l=pl&mt=8

Wild City Rush ► https://itunes.apple.com/pl/app/wild-city-rush-urban-jungle/id1135518490?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

HellyCopter ► https://itunes.apple.com/app/helly-copter/id1161751205

Side Bump ► https://itunes.apple.com/ca/app/side-bump/id1173460307?ls=1&mt=8

Super Cat Bros ► https://itunes.apple.com/us/app/super-cat-tales/id1140495295?mt=8

▼Windows Phone▼

Online Soccer Manager ► Brak :(

Dominocity ► Brak :(

Wild City Rush ► Brak :(

HellyCopter ► Brak :(

Side Bump ► Brak :(

Super Cat Bros ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze