6 GIER, KTÓRE WKURZĄ NAWET MIKOŁAJA 00:14:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Zagraj w ONLINE SOCCER MANAGER ► https://bnc.lt/xzHc/tnxNYNfJty

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Hot Wire ► Brak :(

Oil Hunt ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playflame.oilhunt&hl=pl

Watch Out! ► https://play.google.com/store/apps/details?id=pine.game.watchout&hl=pl

Glass 2 glass ► https://play.google.com/store/apps/details?id=us.kick9.k3000000018.c3101000001&hl=pl

Annoying Cab ► Brak :(

Ready Cola! ► Brak :(

▼iOS▼

Hot Wire ► https://itunes.apple.com/pl/app/hot-wire/id912315264?l=pl&mt=8

Oil Hunt ► https://itunes.apple.com/pl/app/oil-hunt/id952658839?mt=8

Watch Out! ► https://itunes.apple.com/pl/app/watch-out!/id905223617?l=pl&mt=8

Glass 2 glass ► https://itunes.apple.com/pl/app/glass-2-glass/id1047608321?mt=8

Annoying Cab ► https://itunes.apple.com/us/app/annoying-cab/id910237052?mt=8

Ready Cola! ► https://itunes.apple.com/pl/app/ready-cola!/id982910526?l=pl&mt=8

▼Windows Phone▼

Hot Wire ► Brak :(

Oil Hunt ► Brak :(

Watch Out! ► Brak :(

Glass 2 glass ► Brak :(

Annoying Cab ► Brak :(

Ready Cola! ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze