Szefowie Wrogowie 2 - recenzja - TYLKO PREMIERY00:04:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Tylko_Kino
SUBSKRYBUJCIE KANAŁ WAJDA SCHOOL i WYGRYWAJCIE NAGRODY:
https://www.youtube.com/user/wajdaschoolandstudio

Nick, Kurt i Dale znani z poprzedniego filmu Szefowie Wrogowie, tym razem próbują być sami sobie szefami. Czy to wystarczy na dobry film, zobaczymy? PONADTO PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS DWA KONKURSY:

_________________________________________________________________________________

MOKOŁAJKOWE KONKURSY:

1. Konkurs od Wajda School:
W prywatnej wiadomości wyślij na nasz mail: totylkokino@gmail.com odpowiedź na pytanie, zadane przez Dakanna w recenzji. Na odpowiedzi czekamy do końca niedzieli (7.12.2014), spośród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy nagrody-niespodzianki w postaci płyt DVD podarowanych przez Wajda School. Zwycięzcy zostaną poinformowani w środę 10.12.2014.

NAGRODY CZEKAJĄ DO ODEBRANIA W NASZYM STUDIO NAGRANIOWYM W WARSZAWIE, przy ul. Nowy Świat 60/8, kod pocztowy 00-357. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzina 9-17.30.

2. Konkurs od Warner Bros. Poland:
Wyślij na nasz mail: totylkokino@gmail.com wiadomość, jaki jest Twój ulubiony film z Christopherem Waltzem. Spośród nadesłanych odpowiedzi zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma pojedynczy Voucher na Szefowie i Wrogiwe 2 do dowolnego Cinema City, ważny do końca roku 2014.

Na ten konkurs odpowiedzi nadsyłajcie do włącznie środy (3.12.2014),

Zwycięzcę poinformujemy w piątek 5.12.2014.

NAGRODA CZEKA DO ODEBRANIA W NASZYM STUDIO NAGRANIOWYM W WARSZAWIE, przy ul. Nowy Świat 60/8, kod pocztowy 00-357. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzina 9-17.30.
_________________________________________________________________________________

'Tylko Kino' to tworzony przez pasjonatów kina program prezentujący recenzje filmowe, wywiady z twórcami oraz relacje z wydarzeń kinematograficznych.

Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i koniecznie odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/tylkokino

Film znajduje się w katalogu: TYLKO PREMIERY


Komentarze