BIG UP! - Dusza (Official video)00:04:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LouRockedTV
Teledysk do pierwszego singla z debiutanckiej płyty Big Up! - "Dusza".
Album ukaże się w marcu 2017 roku, nakładem wytwórni Lou & Rocked Boys.


"Dusza" to tytuł pierwszego, debiutanckiego albumu wielkopolskiego zespołu BIG UP! Album jest podsumowaniem ponad pięcioletniej muzycznej drogi zespołu. Na krążku znajduje się 12 utworów oscylujących w okolicach roots reggae. Na płycie oprócz korzennego reggae, nie zabrakło zaskakujących kompozycji, ciekawych aranżacji, okraszonych pozytywnym przekazem płynącym prosto z serca. Zarówno warstwa muzyczna, jak i tekstowa to nie tylko zaproszenie do zabawy, ale także do podróży w głąb naszych dusz.
Płyta ukaże się nakładem wytwórni Lou & Rocked Boys, a materiał został zarejestrowany
w poznańskim Escape Studio. Za realizację nagrań odpowiada Jacek Rychły, a za mix i mastering Łukasz Kaczmarek. Instrumentarium zespołu to: gitara, bas, perkusja oraz instrumenty klawiszowe, za wyjątkowe brzmienie grupy odpowiada niezwykle oryginalny, damski wokal należący do Jagody Gucze.
BIG UP! na swoim koncie ma wiele koncertów w całej Polsce. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należy zaliczyć występ na takich festiwalach jak: Ostróda Reggae Festival, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Winter Reggae czy Afryka Reggae Festiwal, ale również występ w Polskim Radiu Czwórka. W 2013 roku zwyciężyli w konkursie Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festival.


Oficjalna strona zespołu: www.bigupband.pl
Oficjalny profil FB: www.facebook.com/bigupband

Scenariusz : Maja Szerel
Zdjęcia i Montaż : Maja Szerel
Muzyka : BIG UP!
Tekst : Artur Chudy

Film znajduje się w katalogu: NOWOŚCI LouRockedTv


Komentarze