5 GIER IDEALNYCH NA NUDĘ! 00:17:19

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
6000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Sprawdź gry w najlepszej cenie ► https://www.g2a.com/r/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Tiny Archers ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OsOs.TinyArchers

Chameleon Run ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noodlecake.chameleonrun

Cublast ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ThinkFast.Cublast

Good Dogs ► https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fourthwall.good.dogs.park.run

Winter sports ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.wintersports

▼iOS▼

Tiny Archers ► https://itunes.apple.com/us/app/tiny-archers/id912320999?mt=8

Chameleon Run ► https://itunes.apple.com/pl/app/chameleon-run/id1084860489?mt=8

Cublast ► https://itunes.apple.com/pl/app/cublast/id1013837333?l=pl&mt=8

Good Dogs ► https://itunes.apple.com/us/app/good-dogs!/id1191070830?mt=8

Winter sports ► https://itunes.apple.com/us/app/ketchapp-winter-sports/id1200443645?mt=8

▼Windows Phone▼

Tiny Archers ► Brak :(

Chameleon Run ► https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/chameleon-run-fast-and-challenging-autorunner-with-a-colorful-twist/9nblggh5166g

Cublast ► https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/cublast/9nblgggxzpp0

Good Dogs ► Brak :(

Winter sports ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze