ChatGPT - rozmowa z botem00:11:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Emce2
W tym filmie przyjrzymy się chatbotowi GPT-3. Jak formułuje odpowiedzi oraz czy przypomina w tym człowieka? Zobaczymy również obrazy wygenerowane przez AI, które przedstawiają nas na emeryturze! :)

Ten film powstał we współpracy z ING w ramach akcji #Jawprzyszłości by AI & ING, które ma zachęcić nas do spojrzenia w przyszłość, żeby ją zobrazować i lepiej o nią zadbać.

W akcji ING sztuczna inteligencja maluje wasze wizje jutra. Im bardziej kreatywne wyobrażenie, tym większe szanse, że to właśnie ono zostanie namalowane. Te najlepsze z najlepszych zostaną przełożone na metalowy plakat Chromaluxe i trafią do swoich autorów. Wystarczy wejść na stronę https://www.ja-w-przyszlosci.pl/ i w kreatywny sposób dokończyć zdanie W przyszłości będę. Konkurs trwa do 19 lutego. Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam powodzenia! :)

Jeżeli spodobał Ci się odcinek, to będzie nam bardzo miło, jeżeli dasz nam likea i udostępnisz film dalej. :)

O czym chcesz się dowiedzieć w następnym odcinku? Daj nam znać w komentarzu pod filmem lub pod postami na Instagramie oraz Facebooku. Tam też znajdziesz różne ciekawostki, których nie ma w odcinku:
Facebook: https://www.facebook.com/emce.fanpage
Instagram: https://www.instagram.com/emce.kwadrat/

Komentarze