Unboxing srebrnego przycisku od YouTube dla Bez kanału00:09:27

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Bez_Kanalu
SREBRNY PRZYCISK TRAFI NA LICYTACJE DLA WIDZA
w celu odbudowy jego domu. Będziemy Was informować na bieżąco.
DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI.

W tym odcinku kanał Bez kanału robi unboxing nagrody o której nawet nie marzyliśmy, że ją dostaniemy. Srebrny przycisk za 100k subskrypcji to spełnienie największych pragnień. Jednak kiedy dochodziliśmy do 90k subskrypcji dostaliśmy wiadomość od jednego z widzów, który poinformował nas, że w jego otoczeniu jest osoba potrzebująca. Nic od nas nie chciał poza jedynie postem na fb z informacją o zbiórce pieniędzy na odbudowę spalonego w pożarze domu.

My poszliśmy o krok dalej. Postanowiliśmy, że pomożemy w odbudowie tego domu i jeśli kiedyś dostaniemy srebrny przycisk to oddamy go na licytacje, a pieniądze z licytacji przekażemy na odbudowę domu.

W tym odcinku pokazujemy jak wygląda srebrny przycisk i jak się nim cieszymy. Teraz jesteśmy na etapie, że każdy z chłopaków z Bez kanału cieszy się nim indywidualnie zanim go odda.

Będziemy was informować o licytacji gdy się pojawi. Wcześniej też będziemy chcieli spotkać się z pogorzelcami aby poznać ich historię i potwierdzić że pomoc trafi we właściwe ręce.

Film znajduje się w katalogu: 1000 pomysłów na MILION (the best of)


Komentarze