The Django's - Messajah [Official Video]00:04:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LouRockedTV
Po 3 latach prób i pracy twórczej oraz zdobyciu z jednej strony doświadczenia a z drugiej świadomości na co się właściwie porywamy, zespół The Django's zdecydował się wydać swój pierwszy autorski album długogrający.
The Django's to zespół dziesięciu pasjonatów którzy spotkali się z potrzeby serca, a może nawet i duszy, a przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki, co za tym idzie ogromne znaczenie ma dla nas kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa ( z pewnymi wszak gatunkowymi wyjątkami ) Wierzymy, że muzyka może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła nas w jeden zespół.
The Django's to Natalia " Ka " Paruszewska urodzona w Niemczech wychowana w Nowym Jorku, charyzmatyczna wokalista zespołu od 2013 na stałe mieszkająca w Bielsku-Białej. Angelika Wróbel - perkusja, Monika Biczysko- chóry oraz instrumenty klawiszowe, Dorian Borek - instrumenty klawiszowe, Janusz Zalewski - gitara, Tomasz Kinecki – instrumenty perkusyjne, Paweł Kamiński - saksofon, Marcin Malarz - trąbka, Piotr Zawada - Puzon, Daniel Wysocki - bass.


Muzyka - Janusz Zalewski / Daniel Wysocki
Tekst - Natalia " Ka"
Mix i mastering - As One Studio

Kierownik produkcji - Anna Gamrot
Asystent produkcji - Ewa Juraszek
Dyżurny planu - Krzysztof Solich
Transport - Ewa Juraszek & Zenon Twardy
Scenariusz - Ena Kielska & The Djangos
Reżyseria - Ena Kielska
Zdjęcia - Patrycja Pawęzowska
Zdjęcia z drona - Michał Dolny
Zdjęcia w Nowym Yorku - Filip Kapsa
Kostiumy - Aleksandra Urbaczka & Jarosław Tyran
Make - up - Anna Szybalska

Komentarze