4 NOWE, SUPER GRY NA WASZE TELEFONY! 00:19:28

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
10,000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

▼Android ▼

Magnetic Brick ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyhorn.magneticbrick

Darts of Fury ► https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.yakuto.DartsOfFury

Into The Dead 2 ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pikpok.dr2.play

Cross Stitch ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inapp.cross.stitch

▼iOS▼

Magnetic Brick ► https://itunes.apple.com/us/app/magnetic-brick/id1258193474?ls=1&mt=8

Darts of Fury ► https://itunes.apple.com/ph/app/darts-of-fury/id1098189391?mt=8

Into The Dead 2 ► https://itunes.apple.com/au/app/into-the-dead-2/id1151220243?mt=8

Cross Stitch ► https://itunes.apple.com/us/app/cross-stitch-color-by-number-coloring-pages/id1246165006?mt=8

▼Windows Phone▼

Magnetic Brick ► Brak :(

Darts of Fury ► Brak :(

Into The Dead 2 ► Brak :(

Cross Stitch ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze