Czarny Porzecz & Doktor Fatalny OSTATNI BOHATER - Cierpliwość00:01:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AlohaEnt
Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://www.youtube.com/user/AlohaEnt?sub_confirmation=1

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny na fb:
https://www.facebook.com/ziarnozostalozasiane

kup płytę Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater":
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/390--plyta-czarny-porzecz-doktor-fatalny-ostatni-bohater-gratis.html

kup singiel winylowy "Jak ja cię / Samotność":
http://www.alohasklep.pl/plyty-winylowe/391-singiel-winylowy-czarny-porzecz-doktor-fatalny-jak-ja-cie-samotnosc-gratis.html

Klip do utworu "Cierpliwość" z płyty Czarny Porzecz i Doktor Fatalny "Ostatni bohater". Cały tekst powstał z napisów z kapsli, znalezionych przypadkiem w okresie 2-3 lat. Nie ma żadnego słowa Czarnego Porzecza, to tylko ułożone zdania podczas jednego wieczoru. Taka ciekawostka - na pierwszym znalezionym kapslu widniał napis - Cierpliwości, stąd też pomysł aby kontynuować poszukiwanie reszty układanki.

Muzyka: Doktor Fatalny
Słowa/rap: Czarny Porzecz
Zdjęcia: Tomasz Wolak & Tomasz Witkowski
Montaż: www.facebook.com/shootmachine

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater" to jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album zeszłego roku.
W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole Dwazera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo.
Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.

Czarny Porzecz i Doktor Fatalny to postacie fikcyjne, które spotkały się ze sobą, popadając w muzyczno-tekstowe uzależnienie. Ich atrybutem jest bezkompromisowość, czyli brak poszanowania dla słabych raperów i muzyków. Porzecz i Fatalny poznali szołbiznes od podszewki i nie godzą się na to, by stać się kolejnym jego produktem. Obaj wyraźnie widzą koniec świata. Ich głównym celem jest odwieczna walka ze złem najgorszym i samotna wędrówka ku utraconym ideałom; tylko w ten sposób mogą odzyskać siły oraz wiarę w ludzi i miłość. Czarny Porzecz i Doktor Fatalny czują silny sentyment do przestrzeni poza miejskiej, czerpią inspirację z życia w mieście, ale muzykę nagrywają na kaszubskiej wsi w warunkach kuchenno-pokojowych. Ich najnowszy projekt to opowieść o Ostatnim Bohaterze, który szuka recepty na życie w zepsutym świecie, dryfując jednocześnie ku zatraceniu.

Film znajduje się w katalogu: AlohaEnt Official Videos


Komentarze