Blady Kris dołącza do ekipy Aloha Entertainment!00:00:43

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AlohaEnt
FB Blady Kris: https://www.facebook.com/bladykris
FB Aloha Entertainment: https://www.facebook.com/AlohaEntertainment
Aloha Entertainment Instagram: http://instagram.com/alohaentertainment
Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym do wytwórni Aloha Entertainment dołączył najlepszy polski beatboxer - Blady Kris!
Jego debiutancki krążek pt. "Beatbox Rocker" ukaże się 28 czerwca.

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.

Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej "Chórem Bladego Krisa" - treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.

Pracował również jako prezenter w Polsacie, na co dzień jest kompozytorem i producentem muzycznym oraz bierze udział w imprezach klubowych, festiwalach, a także imprezach firmowych.

http://www.alohaentertainment.pl

Film znajduje się w katalogu: Blady Kris - Beatbox Rocker


Komentarze