Blady Kris zapowiada preorder płyty Beatbox Rocker00:00:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AlohaEnt
Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://www.youtube.com/user/AlohaEnt?sub_confirmation=1

FB Blady Kris: https://www.facebook.com/bladykris
FB Aloha Entertainment: https://www.facebook.com/AlohaEntertainment
Aloha Entertainment Instagram: http://instagram.com/alohaentertainment

Zamów album Blady Kris "Beatbox Rocker":
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/421-plyta-blady-kris-beatbox-rocker-cd-dvd-gratis.html

Blady Kris zapowiada preorder albumu "Beatbox Rocker" oraz premierę tytułowego teledysku.

Album Blady Kris "Beatbox Rocker" składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem. Dodatkowym bonusem jest wersja DVD teledysku "Beatbox Rocker".

Ogromny pływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobosty klimat płyty Krisa.

Tracklista audio CD:

1. Intro
2. Beatbox Rocker
3. Lie
4. Famous Moon
5. Lion
6. Don't Mind
7. Enough
8. Facebook Monster
9. Green Tara
10. Trust Me
11. I Want You
12. Sen
13. Halo

Tracklista DVD:

L1 - stopa&hi-hat
L2 - rimshot
L3 - werbel
L4 - pierwszy rytm
L5 - drugi rytm
L6 - podsumowanie podstaw
L7 - sceniczność
L8 - głośność vs jakość
L9 - kontrola bitu
Teledysk Blady Kris "Beatbox Rocker"

W sobotę 28 czerwca, w dniu premiery płyty "Beatbox Rocker", Blady Kris pojawi się w sklepie Saturn w Złotych Tarasach. W planie jest pokaz beatboxu oraz warsztaty wokalne. Będzie również okazja, żeby porozmawiać z Bladym i wyjść z podpisanym przez artystę egzemplarzem albumu "Beatbox Rocker".

partnerzy płyty: Fonografika, AlohaSklep.pl, Plej, BG Multimedia
patroni medialni: CGM, Popkiller, GlamRap, Break.pl, Dlastudenta.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal, Freestyle.pl

Blady Kris

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.

Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej "Chórem Bladego Krisa" - treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.

Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

Komentarze