Proceente x Łysonżi x DJ Anusz - próba przed koncertem 12.0200:02:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AlohaEnt
Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://www.youtube.com/user/AlohaEnt?sub_confirmation=1


Okoliczny Element na fb: https://www.facebook.com/okolicznyelement
Proceente na fb: https://www.facebook.com/proceente40
Łysonżi na fb: https://www.facebook.com/LysonziDzonson

Proceente "Zupynalefkisplify" x Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" x Okoliczny Element "Teatr Uliczny" + goście specjalni.

termin: 12 lutego 2015
miejsce: klub 55, ul. Żurawia 32/34

Zagrają:
Proceente
Łysonżi Dżonson
Okoliczny Element
+ goście specjalni

before/after:
Dj Grubaz aka Rabadżu x DJ Anusz x DJ Mej

bilety:
15zł przedsprzedaż / 20zł w dniu koncertu
15zł w dniu koncertu lista fb do 23:00

przedsprzedaż:
- AlohaSklep:
http://www.alohasklep.pl/home/486-bilet-na-koncert-premierowy-proceente-x-lysonzi-dzonson-x-okoliczny-element-1202.html
- Serum Sklep
- California Skateshop
- Side One

start imprezy: 20:00
start koncertów: 22:00

-----------------------------------------------------------------

Proceente "Zupynalefkisplify"

„Zupynalefkisplify” to tytuł trzeciego solowego albumu Proceente, warszawskiego rapera, hip-hopowego aktywisty i właściciela wydawnictwa Aloha Entertainment. Praca nad płytą trwała półtora roku i zaowocowała kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi utworami, które przenoszą słuchacza w specyficzny świat Proceente.
Wielkim atutem albumu, który Proceente uważa za najlepszy w swojej dotychczasowej twórczości, jest warstwa muzyczna wyprodukowana przez najlepszych beatmakerów w branży. Większość bitów „wysmażył” Stona, ale swoje „trzy grosze” dołożyli też patr00, Erio, Wojak00, Quiz, SB oraz Expe. Na materiale pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.

Zamów album na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/454-plyta-proceente-zupynalefkisplify-preorder-gratis.html

Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak"

"Browka Szpinak" to drugi projekt firmowany przez Łysonziego Dżonsona. Debiutanckie wydawnictwo reprezentanta warszawskiego Ursynowa pt. "Dżonson" ukazało się we wrześniu 2009 i do dziś uważane jest za klasykę gatunku. Nad nowym albumem Łysonżi pracował przez półtpora roku w stołecznym Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika i Marcina "Kuza" Kuśmierczyka, którzy zajeli się realizacją i miksem materiału. Warstwa muzyczna projektu to zasługa czołowych producentów z Polski i nie tylko; mistrzowskie bity wysmażyli Kazzushi, Salvare, Wizzo, O.S.T.R., Szczur, Szogun, Kaszpir, Lanek oraz Spinache. Za gramofony odpowiadają DJ Gondek, DJ Grubaz, DJ Flip oraz DJ Anusz. Szata graficzna projektu to dzieło Konrada Smolarskiego. Autorem zdjęć jest Mariusz Jegliński. Wydany nakładem Aloha Entertainment. projekt powstał przy współpracy z marką odzieżową Windy Haze.

Zamów album na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/457-plyta-lysonzi-dzonson-browka-szpinak-preorder-gratis.html

Okoliczny Element "Teatr Uliczny"

"Teatr Uliczny" to czwarty album Okolicznego Elementu. Zespół powraca z ciosem-ciosów czyli klasycznym bezkompromisowym rapem połączonym z dawką humoru. Jest to idealna płyta na lato, ale oprócz luźnych nawijek do piwa i dżoja znajdziemy tu parę refleksyjnych numerów. Materiał ukaże się 28 maja (Światowy Dzień Bez Prezerwatywy) wydany przy współpracy z Aloha Entertainment / AlohaSklep.pl. Na krążku gościnnie pojawią się m.in Kuba Knap, Proceente, Dj Brk, Dj Urb, Dj Czarli. Za produkcję kawałków odpowiedzialni są m.in Mej, Biała Trawa, Spalchemik, Bimberland ksywki znane słuchaczom z poprzednich produkcji Okolicznego.

Zamów album na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/418-plyta-okoliczny-element-teatr-uliczny-gratis.html

Komentarze