Crab Invasion - Caught00:05:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: CrabInvasion
Crab Invasion https://www.facebook.com/CrabInvasion to wyjątkowy wykonawca na polskiej scenie niezależnej - oprócz niewymuszonej, bezpretensjonalnej energii i luzu, wyróżniają się niezwykłą dbałością o melodie i niebanalnym podejściem do harmonii. Popkulturowa otwartość połączona z analitycznym zacięciem owocuje kolorową mozaiką motywów odnoszących się do najróżniejszych gatunków muzyki popularnej.

https://itunes.apple.com/us/album/trespass/id763342108
http://wimp.pl/wweb/album/?album=23924116
http://www.deezer.com/album/7176951

Zespół zagrał w ubiegłym roku na festiwalach Heineken Opener Festival i Męskim Graniu, zwyciężył również w konkursie organizowanym przez portal T-Mobile Music "Zrób Głośniej przed OFF Festival", którego stawką był występ na Scenie Leśnej T-Mobile podczas katowickiej imprezy. Przez jurorów eliminacji formacja została okrzyknięta "najlepszym polskim zespołem rockowym bez płyty".

Jak dotąd "Kraby" mają na koncie niezwykle entuzjastycznie przyjętą EPkę "Extend Your Life" (2010) i single "Lesson 01/ Margin of Order" (2011) i „Caps" (2012), które wielokrotnie pojawiały się w rocznych blogowych zestawieniach najlepszych polskich utworów.

Członkowie
ZaStary (wokal, gitary)
El Cascador (wokal, bas)
Hugh (klawisze, gitara)
Plażowy Tomi (perkusja)

Film znajduje się w katalogu: CRAB INVASION - Trespass (odłsuchy)


Komentarze