17. TEDE - XENON (prod. Sir Michu) / ELLIMINATI 201300:04:07

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: TEDEWIZJA
http://www.facebook.com/TDFTEDE
http://www.facebook.com/wielkiejol

Prezentujemy teledysk do utworu 'Xenon' - pierwszego singla z zapowiadanej na 2013 rok płyty Tede zatytułowanej "Elliminati".

Podziękowania:
- Produkcja i zaangażowanie w projekt od strony muzycznej: Pan Sir Michu
- Pomysł oraz akceptacja artystyczna: Pan Tede oraz Pan Zgrywus
- Scenariusz, dialogi oraz eteryczne opracowanie projektu filmowego: Pan Tede oraz Pan Zgrywus.
- Nieodzowna pomoc w reżyserii artystycznego przedsięwzięcia oraz wsparcie duchowe na planie: Pan Chris oraz Pan Łysy Anioł.
- Wspomógł "Nas" w przygotowaniach merytoryczno superfajnych: Pan Motyl oraz Pan Tuniziano.
- Serdecznie podziękowania dla Pana Jarosza za udzielenie swojej osoby podczas kręcenia niebezpiecznych scen kaskaderskich.
- Całość nie odbyła by się gdyby nie potężne i godne podziwu zaangażowanie Pani Sylwii G., która swym magicznym pędzlem wyczarowała cudowną charakteryzację.

(Od reżysera)
Piękności me kochane gdyby nie Wasze kocie ruchy oraz ogromne zaangażowanie to ten klip by nie powstał. Dziękuję serdecznie Pani Marinie, Pani Sandrze oraz Pani Agnieszce. Przecież taniec czyni nas wolnym!

Na koniec bardzo, ale to bardzo w imieniu całej ekipy dziękuje Pani Agacie oraz Pani Sylwii i wszystkim super Falbanom na całym świecie. Dziękuje, że jesteście...

PS. Do słuchacza:
Jak słuchałeś tego na swoim marnym laptopie, to nie pisz, że nie ma basu BARANIE! Testowane przez Ekipę Wielkie Joł na Gimbogłosniku Beta H648-G12.

Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.26183 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: www.independentdigital.pl CTM Mobiltek S.A.

Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.26185 na numer 7168 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: www.independentdigital.pl CTM Mobiltek S.A.

Film znajduje się w katalogu: Official Videos


Komentarze