Sorry Boys - Wracam (URBANSKI Remix) [360 Video]00:03:52

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: uKnowMe
FREE DOWNLOAD: http://soundcloud.com/u-know-me-records/wracam-urbanski-remix

Music: URBANSKI
VR: MELT

Prezentujemy Wam remiks piosenki „Wracam” zespołu SORRY BOYS, autorstwa Wojtka Urbańskiego (połowa duetu RYSY). Za wizualną oprawę remiksu odpowiada studio MELT, znane z nowatorskiego podejścia do grafiki. Stworzony przez nich teledysk VR to wirtualna podróż przez abstrakcyjną i geometryczną krainę, inspirowaną dźwiękami Urbańskiego. W miarę zanurzania się w animowany świat wywołujemy reakcję łańcuchową, naruszającą jego własną strukturę. Wykreowana rzeczywistość rozpada się na naszych oczach, załamuje, ulega dekonstrukcji, a my możemy tego doświadczać w pełni trójwymiarowym, 360-stopniowym zakresie. To pierwszy polski animowany teledysk stworzony w technice VR. Można go otworzyć w aplikacji YouTube na telefonie, na iOS, Android oraz w przeglądarce Chrome.

Remiks ten jest zarazem powitaniem solowego projektu Wojtka w stajni U Know Me Records. Jego pełnowymiarowy album ukaże się pod szyldem URBANSKI na przełomie maja i czerwca tego roku.

„Wracam” to pierwszy singiel z albumu „Roma” zespołu SORRY BOYS, którego premiera miała miejsce jesienią zeszłego roku sumptem Mystic Records.
Wojtek wziął na warsztat utwór o mocno akustycznym charakterze, za cel stawiając sobie skonfrontowanie żywego, instrumentalnego brzmienia z szorstkim, mechanicznym światem elektroniki.

Film znajduje się w katalogu: Urbanski - Selected Works [UKM 058]


Komentarze