LEWANDOWSKI to TALENT PIŁKARSKI? Od CZEGO zależy SUKCES PIŁKARZA?00:04:46

zwiń opis video pokaż opis video
► Subskrybuj: http://bit.ly/2kE6qY1
► Facebook: http://bit.ly/2khxETq
► WBIJAJ DO REPREZENTACJI PITERA! ► http://bit.ly/2hbFuhN
► Zobacz więcej odcinków: http://bit.ly/2l9CW55
► Instagram: http://bit.ly/2wdXueZ
► Współpraca: futbolokiempitera@gmail.com
► Źródło: IGOL.PL
► Pomoc redakcyjna: Grzegorz Koprukowiak

Wystarczy przejść się po najbliższym osiedlu, by w okolicach boiska, na jednej z ławek spotkać człowieka patrzącego z sentymentem na toczące się na placu gry dziecięce rozgrywki. Niespełnione talenty, nieodkryci Lewandowscy, którzy w nogach mieli wszystko, by podbijać świat i dziś namaszczać młodych zawodników na swoich następców. I o ile talentu do piłki nie brakowało, nad wszystkim zabrakło panowania głowy. To tekst o tym, dlaczego Lewandowskiemu udało się podnieść po odejściu z Legii Warszawa oraz dlaczego Paulinho musiał zostać odrzucony z ŁKS-u, by trafić do Barcelony.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


►Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

I must state that in NO way, shape or form am I intending to infringe rights of the copyright holder. Content used is strictly for research/reviewing purposes and to help educate. All under the Fair Use law.

"Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."

Komentarze