Jak dzieci pomnożyły pieniądze z 500 plus?!00:16:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Bez_Kanalu
Historia Leona (8 lat) i Maxa (11 lat) Ślusarczyków, którzy wymyślili sposób na pomnożenie swoich oszczędności z programu 500 plus.
Wszystko oczywiście pod okiem rodziców.

Materiał jest przykładem tego, że warto uczyć dzieci przedsiębiorczości od najmłodszych lat.

Leon i Max Ślusarczykowie inwestują swoje oszczędności na polskiej giełdzie Bitbay http://bit.ly/PierwszeKryptowaluty
z pomocą Taty.

Pamiętaj, że inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo ryzykowne. Nieumiejętne granie może spowodować utratę wszystkich pieniędzy.

Film nie ma na celu zachęcać dzieci do inwestycji w kryptowaluty, a pokazać modelowy przykład success story na przykładzie Leona i Maxa oraz świadomości umiejętności dzieci w obsłudze projektów blockchain.

Inwestowanie w kryptowaluty nie jest dla osób niepełnoletnich, a rejestracja na giełdzie wymaga weryfikacji dowodu osobistego.

Projekt realizowany jest w ramach programu społecznego "Akcja Inkubacja"

Film znajduje się w katalogu: Od zera do milionera - Pomysł na milion Vlog


Komentarze