ART JOURNAL Z KSIĄŻKI (+ KONKURS!)00:07:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ElfikTV
ZASADY KONKURSU!
- W konkursie mogą brać udział WYŁĄCZNIE osoby, które DOKŁADNIE przeczytały regulamin!
- Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu POD TYM FILMEM udzielić odpowiedzi na pytanie: "Jakie miasto jest najbardziej inspirujące do rysunku i w jakiej technice byś go wykonał?"
- Na odpowiedzi czekam do 28.02.'17 WŁĄCZNIE. Komentarze napisane później NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!
- Do 5.03.'17 każdy może głosować za pomocą łapek w górę i w dół na komentarze konkursowe. Każda osoba może głosować więcej niż jeden raz.
- Autorzy komentarzy, które 6.03.'17 o 12:00 będą miały najwyższą liczbę głosów, otrzymają nagrodę - po jednym zestawie pisaków Pitt Artist Penn, które pokazałam w filmie.
- Zwycięzców podam 6.03.'17 w KOMENTARZU pod TYM filmem. Komentarz będzie przypięty, czyli będzie na samej górze.
- Pod uwagę będę brane WYŁĄCZNIE komentarze, które stanowią PEŁNĄ odpowiedź na zadane pytanie (pytanie jest dwuczłonowe). Komentarze nie na temat nie będą brane pod uwagę nawet jeżeli zdobędą dużą liczbę głosów (łapek w górę).
- Osoby, które wygrały, zostaną poproszone o przesłanie mi drogą mailową adresów, na jaki będę mogła wysłać nagrody. W mailu należy podać nick, jakim autor komentarza posłużył się na YouTube.
- UWAGA! Ponieważ w poprzednim konkursie doszło do prób podszycia się pod zwycięzców, w razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do poproszenia zwycięzców o napisanie komentarza z hasłem jakie prześlę w mailu. Mam nadzieję, że jednak do takiej sytuacji nie dojdzie :)
- UWAGA! Ponieważ nagrody będę wysyłać z Wysp Kanaryjskich, nie mam pojęcia, jak długo będą leciały do zwycięzców. Zbiorę jednak numery przesyłek, by można je było monitorować, a zwycięzcy mogą dostać potwierdzenia nadania :)
- UWAGA! Zdarza się, że komentarze muszę ręcznie zatwierdzać. Oznacza to, że być może Twój komentarz nie pojawi się od razu. Nie wklejaj takiego samego komentarza kilka razy, bo przez to głosy oceniających rozłożą się i zmniejszysz swoją szansę na wygraną!
- W razie pytań/wątpliwości, napisz komentarz POD TYM FILMEM! Z przyczyn technicznych nie odpowiadam na pytania zadane inną drogą!

Uwaga dodatkowa: na przełomie lutego i marca przebywam na Wielkim Karnawale i nie będę miała prawdopodobnie dostępu do Internetu, więc możliwe, że kontakt ze mną będzie utrudniony. Widzów ogarniętych bardzo proszę o przyjęcie roli mojego rzecznika prasowego i odpowiadanie na pytania niecierpliwych widzów. Zazwyczaj wystarczy zwykłe: "przeczytaj opis". Z góry dziękuję! :)


..::: KOSZULKA "LONDYN" ZE WZOREM Z FILMU:
https://elfik.cupsell.pl/produkt/2686187-KOSZULKA-LONDYN.html :::..


RZECZY UŻYTE W FILMIE:
* Stara książka znaleziona w domu
* Medium żelowe Amsterdam "Extra Heavy Gel Medium" Gloss 250 ml (cena ok. 40 zł)
* Pisaki Pitt Artist Pen: https://www.sklepfc.pl/artykuly-artystyczne-faber-castell/pisaki-dla-artystow-pitt-artist-pen-faber-castell (10% zniżki na kod rabatowy "elfik") (10% zniżki na kod rabatowy "elfik")
* Liner Ecco Pigment 0.5 https://www.sklepfc.pl/cienkopis-ecco-pigment-0-5mm-czarny-faber-castell (10% zniżki na kod rabatowy "elfik")
* Złoty pisak Pitt Artist Pen M https://www.sklepfc.pl/pitt-artist-pen-m-252-faber-castell (10% zniżki na kod rabatowy "elfik")
* Pedzel z Empiku Young Art rozmiar 20; seria 7210-20
* Biały żelopis Sakura


ELFIK W INTERNECIE:
BLOG: www.elfik.tv
FB: /barbiemichaels
INSTA: @barbiemichaels
SNAP: barbiemichaels (rysowanie na żywo!)
TWITTER: www.twitterco./barbiemichaels7

KOSZULKI DLA ARTYSTÓW: www.elfik.cupsell.pl

MUZYKA: Back of the Van licensed by Aydionetwork

KAMERA: Nikon D5200
OBIEKTYW: Nikon 18-200 MM F/3,5-5,6G IF-ED AF-S VR DX NIKKOR
MIKROFON: Rode VideoMic Rycote
MONTAŻ: iMovie

Film znajduje się w katalogu: ART JOURNAL


Komentarze