Nie daj się wkręcić w tematy zatępcze TVP i TVN00:01:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
Gdy większość mediów i polityków ekscytuje się dinozaurami pani Ewy Kopacz i aferą posła Niesiołowskiego, rząd PiS zabiera 7 miliardów pacjentom i zarazem przekazuje 1,2 miliarda złotych na pro-rządową propagandę w TVP!

Na specjalnym posiedzeniu Sejmu w środę PiS-owcy szybko w 1. czytaniu przegłosowali projekt przekazujący ponad miliard złotych telewizji publicznej. Wszystko odbyło się w środku nocy, żeby tylko jak najmniej ludzi zobaczyło bezczelność PiS, które chce faszerować Was swoją propagandą w TVP za Wasze własne pieniądze!
Kilkanaście godzin później GUS opublikował szacunki PKB za 2018 r. Można na ich podstawie wyliczyć ile miliardów złotych rząd zabrał w tym roku pacjentom, dzięki z pozoru banalnej zmianie ustawy o 6 proc. PKB na zdrowie. Różnica między tym, ile środków miało być, a ile jest teraz planowanych to nieco ponad 7 miliardów złotych! Politycy kolejnymi decyzjami drenują środki jakie NFZ ma na zakup procedur medycznych i refundację leków. Tak to się robi w państwie polskim!

To bardzo ważne, żeby nie dać się ogłupiać rządzącym i ich mediom, którzy przekierowują uwagę obywateli na sprawy nieistotne, aby przykryć te naprawdę ważne! W taki sposób dalej manipulują ludźmi i uprawiają swoją złodziejską politykę.
Dlatego musimy uświadamiać ludzi i nagłaśniać taką polityczną hucpę! Prosimy o UDOSTĘPNIANIE, niech zobaczy to jak najwięcej osób! Pokażmy, że nie dajemy się wkręcać w tematy zastępcze!

Komentarze