Politycy PiS podejrzani o kradzież 1,2 miliona złotych oraz...00:01:04

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
Doszło do wielkiego skandalu w Polskim Czerwonym Krzyżu, kierowanym przez polityków PiS! Według śledczych z dolnośląskiego oddziału skradziono 1,2 miliona złotych oraz ... ubrania i żywność przeznaczone dla ubogich! Śledczy nie mogą doliczyć się 46 ton darów.

W latach 2014-17 pracownicy dolnośląskiego PCK kradli odzież z kontenerów, a później za pośrednictwem firmy zarejestrowanej na słupa sprzedawali w zaprzyjaźnionych secondhandach i hurtowniach. W tym czasie w organizacji rządzili politycy PiS. Według śledczych część uzyskanych pieniędzy miała być przekazywana na wsparcie kampanii wyborczych dolnośląskich polityków PiS. Dyrektorem oddziału był radny sejmiku Jerzy G., który przez prokuraturę podejrzewany jest o wyprowadzenie z Czerwonego Krzyża 1,2 mln zł.
Mało tego! Przesłuchiwana ma być obecna minister edukacji Anna Zalewska, której Jerzy G. był bliskim współpracownikiem.

Powiedzieć, że to skandal to powiedzieć mało. Wszelkie granice złodziejskiej obrzydliwości zostają tutaj przekroczone. Czegoś takiego po prostu nie wolno tolerować. Oto PiS w pełnej krasie, czyli jedna wielka obłuda i hipokryzja. Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE! Niech jak najwięcej osób zobaczy jak zdeprawowana jest nasza władza!

Komentarze