Sophie Zelmani - In Control00:02:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Musicom
▶️ https://www.youtube.com/playlist?list=PLwsQp6JuUePdbARpK14MSdAdAA32rKVn0

Nowy album „Sunrise” ukaże się na rynku 29 marca. Płyta powstała w wyniku bliskiej współpracy pomiędzy wokalistką i autorką piosenek, a gitarzystą, producentem i aranżerem, Larsem Halapi. Nowy materiał jest świetnym połączeniem ciepłego, nastrojowego wokalu Sophie oraz delikatnego i uspokajającego tła muzycznego. Subtelne ballady idealnie współgrają z delikatną barwą jej głosu. W całości jest to niezwykle sensualne, oddziałujące na zmysły, relaksujące i pełne szczerej, pozytywnej energii.

Premierze płyty towarzyszyć będzie trasa koncertowa - Sophie Zelmani spotka się z polską publicznością aż w pięciu miastach:

02.04 Wrocław Stary Klasztor
03.04 Lublin, Teatr Stary
04.04 Tarnów, centrum Sztuki Mościce
06.04 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
07.04 Szczecin, Stara Rzeźnia

Uczestniczyć w koncercie Sophie Zelmani to prawdziwe szczęście, ponieważ znana ze swojej nieśmiałości artystka stosunkowo rzadko koncertuje. Okazuje się jednak, że to wcale nie przeszkadza w zdobywaniu popularności nie tylko w rodzimej Szwecji, ale również Niemczech, Austrii, Szwajcarii i odległej Japonii. Nie należy do wokalistek szturmujących głosem, ale do kręgu magii i czarów.

____
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/Musicom

Film znajduje się w katalogu: Sophie Zelmani - Sunrise


Komentarze