ALARM! PiS chce ograniczyć suwerenność Polski! Manifest z Ventotene, Altiero Spinelli, Biała Księga...00:22:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
Z okazji Święta Narodowego 3 Maja PiS zaproponowało Polakom... wpisanie do konstytucji członkostwa Polski w UE i ograniczenie suwerenności naszej Ojczyzny!

W środę zaproponował to premier Morawiecki (Na pewno warto rozważyć różnego rodzaju uchwały, rozważyć wprowadzenie czy do konstytucji w taki sposób, żeby nikt nigdy tego nie kwestionował), wczoraj wicepremier Gowin, a dzisiaj kropką nad i było skandaliczne wystąpienie prezydenta Dudy, któremu chyba pomyliło się święto narodowe z wychwalaniem pod niebiosa Unii Europejskiej. Prezydent zadeklarował, że chce konstytucją uwiązać Polskę z eurokołchozem, a ponadto uważa, że... potrzebny jest silniejszy Parlament Europejski i silniejsza Rada Europejska! Tak, ten PE, który uchwala absurdalne i szkodliwe prawo unijne.

Niedawno propozycję wpisania do konstytucji członkostwa Polski w UE złożyło PSL, sądziliśmy, że to tylko kolejny wybryk Koalicji Europejskiej. Okazuje się, że PiS dąży do tego samego! Szanowny PiS-ie, to może w ogóle połączcie się z Koalicją Europejską Grzegorza Schetyny i bez ogródek przyznajcie, że chcecie całkowicie oddać Polskę pod dyktat Unii Europejskiej?!

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy nigdy nie zgodzi się na takie działania! Ostatni tego typu zapis znalazł się w stalinowskiej konstytucji z 1952 r. i to dopiero po nowelizacji z 1976 r. - wówczas wpisano do niej przyjaźń ze Związkiem Radzieckim. Okazuje się, że nasza propolska #Konfederacja jest jedynym obozem, który jasno sprzeciwia się dyktatowi UE i stoi na straży suwerenności Polski! Pamiętajcie o tym 26 maja i głosujcie po polsku! Nie pozwólmy oddać naszej Ojczyzny w ręce Brukseli!

Komentarze