STOP 447 - 11 maja Warszawa | Narodowa Mobilizacja00:06:19

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
PiS okłamuje Polaków w sprawie roszczeń żydowskich! Według notatki ministerstwa spraw zagranicznych, którą ujawniliśmy z redaktorem Stanisław Michalkiewicz, rząd PiS prowadzi rozmowy ze stroną amerykańską na temat skandalicznych i bezpodstawnych roszczeń żydowskich!

Stawka nadchodzących wyborów jest wyjątkowo wielka - 120 tysięcy złotych przypadnie do zapłaty każdej 4-osobowej polskiej rodzinie w ramach roszczeń żydowskich! Ogólną wartość roszczeń szacuje się bowiem na około 300 miliardów dolarów.

PiS zapewnia, że nie zrealizuje tych roszczeń? Są w tym kompletnie niewiarygodni! Gdy uchwalili ustawę o IPN również zapewniali, że nie będzie ani kroku w tył. Wystarczyło, że środowiska żydowskie tupnęły mocniej nogą, a rząd PiS błyskawicznie wycofał się z niewygodnych dla nich zapisów. Teraz jest tak samo: jedno mówią, a drugie robią! Mało tego - nawet odwołali naszą konferencję w Sejmie na temat ustawy 447! Pamiętajmy o tym i nie dajmy się wkręcić w ten wielki skok na naszą kasę.
Sytuacja jest jasna - jeśli nie chcesz płacić bezpodstawnych roszczeń to 26 maja głosuj na Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Komentarze