Rząd PiS okłamał Polaków i jednak spotkał się z delegacją rządu Izraela w siedzibie ABW!00:08:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
(24.05.2019).To jedna z najważniejszych informacji tej kampanii! Niedawno rząd PiS informował, że odwołał spotkanie z delegacją rządu Izraela, która przyjechała do Polski kilka dni temu, by rozmawiać o roszczeniach żydowskich. Teraz wszystko wskazuje na to, że... jednak spotkanie się odbyło!!! Polski rząd okłamał Polaków i jednak negocjował z delegacją rządu Izraela?!
Według doniesień spotkanie odbyło się w siedzibie ABW, a udział w nim wzięli: wicemarszałek Senatu Adam Bielan, wiceminister Jarosław Sellin, sekretarz premiera Morawieckiego Andrzej Pawluszek, Piotr Wawrzyk z polskiego MSZ oraz... Jonny Daniels!

Składamy interpelację do rządu PiS i wzywamy do ujawnienia rozmów ws. roszczeń żydowskich! Powiedzieć, że to skandal to powiedzieć mało. Potwierdzają się WSZYSTKIE informacje, które przekazywaliśmy Wam w kampanii wyborczej - PiS potajemnie, za plecami Polaków, od dawna prowadzi rozmowy ze stroną amerykańską i izraelską ws. realizacji roszczeń żydowskich! 300 miliardów dolarów, czyli 120 tysięcy złotych na jedną, 4-osobową, polską rodzinę - tyle będziemy musieli zapłacić, jeśli w porę tego nie powstrzymamy.

Komentarze