PiS rządzi ... czyli nowe Podatki i Opłaty!00:03:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
Tego nie dowiecie się z TVPiS! Oto jak w ciągu minionych 3 lat ceny poszybowały w górę - niektóre podrożały nawet o kilkadziesiąt procent! Mało tego. Od początku kadencji rząd PiS wprowadził już 31 podwyżek podatków i opłat! Wydawało się, że nikt nie przebije w tej kwestii PO, a jednak - podatkowy kołchoz i wzrost cen trwają u nas w najlepsze.

Rząd z jednej strony mami Polaków, że daje im zasiłek 500+, a z drugiej strony podnoszą podatki, wprowadzają kolejne opłaty i z kieszeni zabierają znacznie więcej niż wypłacają w zasiłkach!
Niestety wielu ludzi wierzy w propagandę rządu i socjalizm w Polsce jest coraz większy. Musimy wspólnie powtarzać aż zrozumieją: jeśli rząd mówi, że komuś coś daje, to znaczy, że zabiera tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy! Dobrobyt nie bierze się z dotacji, dofinansowań i zasiłków socjalnych, tylko z ciężkiej i uczciwej pracy! A ona jest ogromnie opodatkowana, dlatego zamiast socjalizmu proponujemy obniżyć podatki nałożone na pracę i pozwolić Polakom zarabiać znacznie więcej!

Komentarze