19 miejsc, które warto zobaczyć we Wrocławiu 00:21:27

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: BusemPrzezSwiat
Jeśli jakieś miejsca pominęliśmy, a Waszym zdaniem powinny znaleźć się na liście to koniecznie dajcie znać w komentarzach!

------- Kod rabatowy GEKHH72Z ----------- 10 zł na pierwszy przejazd Vozillą. Kod działa dla nowych użytkowników i należy go wprowadzić przy rejestracji konta.
----
NOWA GRUPA
A jeśli interesują Was podróże po Polsce to zapraszamy do naszej nowej grupy "Podróże samochodowe po Polsce: ➡ https://www.facebook.com/groups/polskapodroze/

Wrocław, nazywany miastem mostów, jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Ale miasto przyciąga nie tylko inwestorów i studentów – jest też niezwykle atrakcyjne turystycznie. W tym filmie przedstawiamy Wam 19 miejsc, które warto odwiedzić będąc we Wrocławiu.

Miejsca, o których mówię w filmie opisaliśmy w naszym wpisie z mapką: https://www.busemprzezswiat.pl/2019/05/wroclaw-atrakcje-zwiedzanie/

Odcinek powstał we współpracy z firmą Vozilla.

Że Wrocław to jedno z fajniejszych miast w Polsce, to wie już chyba każdy. Ale jak z niego skorzystać, żeby skorzystać w pełni? Mamy taką radę: 1/3 czasu spędź na rynku i w jego wyspiarskich okolicach, 1/3 czasu w jego ogrodach/parkach/klimatycznych osiedlach i 1/3 czasu chilluj nad rzeką lub w innym barze na świeżym powietrzu. Wrocław jest barwnym miastem, oddychającym pełną piersią. Wrocław tętni życiem, ale wie też kiedy zwolnić. Tutejsze muzea są fajne bo bez nadęcia. Ludzie tu są uprzejmi i lubią turystów. W niewielu miastach moglibyśmy cieszyć się letnim czasem, ale we Wrocławiu zdecydowanie dalibyśmy radę!

Film znajduje się w katalogu: PRZEWODNIKI


Komentarze