PODCAST #50 Karolina Cwalina-Stępniak o coachingu, pseudoekspertach i ciałopozytywności01:00:14

zwiń opis video pokaż opis video
subskrybuj :http://bit.ly/2dSikLk

http://instagram.com/karolinasobanska/

rozwiń po więcej informacji

Karolina Cwalina Stępniak to coach i pomysłodawczni projektu sexy zaczyna się w głowie. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, szkolenia dla firm, wyjazdy motywacyjne, eventy firmowe, warsztaty oraz patronuję wielu akcjom z zakresu rozwoju osobistego. Regularnie występuję jako coach-ekspert w mediach.

W dzisiejszej rozmowie wyjaśni na czym polega coaching i czym różni się coach od mówcy i terapeuty, porozmawiamy o tym jak odróżnić specjalistów od samozwańczych ekspertów w dziedzinie samorozwoju, Karolina podzieli się  nam swoją historia waliki z chorobą i odkrycia, ze sexy zaczyna się w ©łowie oraz zdradzi dlaczego nie wspiera cialopozytywności i skrajnego feminizmu. To prawdziwy wulkan energii i taka tez jest nasza rozmowa, zapraszam.

Inspirujące rozmowy z wyjątkowymi gośćmi. Dieta roślinna, weganizm, ochrona środowiska, naturalne kosmetyki, etyczna moda i podróże, bo jeden temat to za mało. Podcast dla ciekawych świata, żyjących w zgodzie ze sobą i w harmonii z naturą. 

Strona Karoliny

https://www.sexyzaczynasiewglowie.pl/


Instagram

https://www.instagram.com/sexyzaczynasiewglowie/


Książki

https://www.empik.com/wszystko-zaczyna-sie-w-glowie-planuj-dzialaj-nie-marudz-cwalina-karolina,p1154556881,ksiazka-p


https://www.empik.com/girlstalk-dziewczyny-rozmowy-zycie-cwalina-stepniak-karolina-klepacz-paulina,p1212353777,ksiazka-p
Miłego oglądania!

xoxo,
Karolina

FACEBOOK http://www.facebook.com/sobanskakarolina

INSTAGRAM @karolinasobanska

Film znajduje się w katalogu: PODCAST


Komentarze