Paweł Lisicki: mówienie, że diabła nie ma, to jak powiedzieć, że objawienie chrześcijańskie to bajka01:15:28

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: anonim
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że rozpoczął się proces upadku wiary. Wydawać by się mogło, że kapłani którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa, powinni nas chronić przed złem. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej

Generał jezuitów o. Arturo Sosa Abascal stwierdził niedawno, że diabeł nie istnieje. W ocenie jezuity diabeł jest tylko konstruktem myślowym mającym symbolizować zło. Słowa wypowiedziane przez generała są kolejnym dowodem na to, że niektórzy duchowni mają swoją wizję prawd katolickich.

Czy słowa generała jezuitów to kolejny element gry diabelnego plugastwa, którego największą sztuczką było przekonanie ludzi, że go nie ma?

O stanowisku generała jezuitów i o piekielnym pomiocie Marek Miśko rozmawia z Pawłem Lisickim w najnowszym odcinku magazynu katolickiego Wierzę.

Wierzę to program dobry dla wierzących i niewierzących. Po jego obejrzeniu wierzący będą musieli się zastanowić, niewierzący zobaczą, w co wierzymy, albo powinniśmy wierzyć my próbujący być katolikami.

Komentarze