6. 1. 2020 g. 15:15 Jak się nie dać wpie%#&@&ć na minę ?01:59:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NPTVpl
Pytanie kluczowe, jak się nie dać... wpie^&$%%ć na minę?
WOLNA LINIA.
6.1.2020r. zaczynamy o 15:15.
Telefon do studia: 512 464 018 (czas 2,5 min).
Program WOLNA LINIA to program na żywo, w którym możecie do nas zadzwonić w dowolnej sprawie, w każdym temacie.
Czas dla osoby dzwoniącej - około 2:30 minut.
W tym programie możecie nam nawkładać, zwyzywać, podzielić się ciekawą informacją czy przekazać tajne wiadomości.
Zapraszamy do aktywnego, telefonicznego udziału w programie.

Marcin Gustaw Osadowski i Aleksander Jabłonowski (P.N. Wojciech Olszański)
Kamraci! Teraz możecie nas wesprzeć również przelewem na tradycyjne konto bankowe dobrowolną kwotą tytułem: Darowizna na MOG. Nazwa Banku i nr konta bankowego: PKO BP: 44 1020 5558 0000 8302 3370 8937 (SWIFT: BPKOPLPW IBAN: PL)
Ponadto pozostaje aktywne wsparcie przez PayPal: http://paypal.me/Cin0s
lub https://paypal.me/pools/c/8ffcSpiqFU
Jeśli chcesz z nami skontaktować się bardziej dyskretnie zapraszym do pisania na adres e-mail: rodacy.kamraci@gmail.com

Ponosimy również spore koszty związane z rejestracją i obróbką materiałów. Miło nam będzie, jesli obejrzysz reklamy emitowane przez YouTube (co najmniej 30 sekund).
Dziękujemy za udzielane nam wsparcie, także te okazywane na ulicy, w komentarzach, e-mailach i słowach otuchy. Produkujemy za to amunicję (informację) i udostępniamy ja zwrotnie z nadzieją, ze będziecie ją strzelać (udostępniać dalej, pisać w komentarzach etc.).

Jeśli uważasz, że dobrze by było, żeby inni obejrzeli ten film udostępnij go, daj kciuka w górę i koniecznie skomentuj! YouTube ocenia ilość kciuków i komentarzy - im więcej ma film, tym ma szansę na większy zasięg. Dlatego jesli uważasz, że warto film promować to: łapka w górę, komentarz i udostępnij!

P.S. Prosimy również o złagodzenie języka. Naszą ambicją jest trafić do szerokiej rzeszy odbiorców byśmy potrafili wymieniać się poglądami w sposób cywilizowany (Europejski, nie Unijny)
Komentarze, które trafią do sprawdzenia z wypowiedziami wulgarnymi, naruszającymi dobre maniery oraz niestosownymi będą usuwane.
W tym wątku możesz również napisać pytania, propozycje, sugestie, spostrzeżenia i pomysły dotyczące dalszego rozwoju kanału.

Komentarze