Jaguar I-Pace EV400 AWD - przyspieszenie 0-140 km/h, tryby jazdy, ładowanie / car walkaround00:02:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Super_Auto
Jaguar I-Pace to pojazd zaprojektowany od podstaw jako samochód elektryczny. Charakteryzuje się odważną, opływową linią nadwozia oraz elegancko wyposażonym wnętrzem, oferującym ilość przestrzeni odpowiedniej dla pięciu pasażerów oraz ich bagażu. Pozycja za kierownicą jest nieco podwyższona, a zaawansowana konstrukcja i systemy wsparcia czynią z auta bardzo bezpieczny środek transportu.

Elektryzujące osiągi tego modelu zapewniają dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 400 KM. Generują one 696 Nm momentu obrotowego i rozpędzają samochód od 100 km/h w 4,8 sekundy (wg danych katalogowych), jednocześnie zapewniając zasięg nawet 470 km przy w pełni naładowanym akumulatorze (wg normy WLTP). Bateria litowo-jonowa o pojemności 90 kWh jest doładowywana z sieci energetycznej oraz poprzez układ pozwalający odzyskiwać część energii z hamowania, za sprawą trzystopniowej skali siły rekuperacji.

Prezentowany na wideo Jaguar I-Pace EV400 AWD w kolorze Yulong White to wersja wyposażenia SE, z panoramicznym dachem. Za takie auto trzeba zapłacić w Polsce co najmniej 391 tys. zł (wersja podstawowa S kosztuje od 356 tys. zł, a topowa HSE zaczyna się w cenniku od 421 tys. zł).

Więcej motoryzacji w naszych materiałach na:

WWW: www.se.pl/auto
FACEBOOK: www.facebook.com/superauto24
INSTAGRAM: www.instagram.com/se.pl_superauto/

Komentarze