Kierunek Wschód odc. 13 Rosja, Masoneria, Świat. 25. 07. 2020r. Aleksander Jabłonowski, Maciej Poręba01:00:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NPTVpl
Kierunek Wschód odc.13 Rosja, Masoneria, Świat. 25.07.2020r. Aleksander Jabłonowski, Maciej Poręba. Produkcja NPTVPL

Publikujemy gościnnie na kanale JaOsa ponieważ na NPTVPL ponownie dostaliśmy bana za kolejny film. Po Banie KW13 trafi również na NPTV.pl

Kamraci! Jesteśmy również na CDA: http://cda.pl/nptvpl
Prosimy was o wsparcie nas dobrowolną kwotą tytułem: Darowizna na MOG. PKO BP: 44 1020 5558 0000 8302 3370 8937 (SWIFT: BPKOPLPW IBAN: PL)
Wsparcie przez PayPal: http://paypal.me/Cin0s lub https://paypal.me/pools/c/8ffcSpiqFU

Jeśli chcesz z nami skontaktować się bardziej dyskretnie zapraszym do pisania na adres e-mail: rodacy.kamraci@gmail.com
Cały czas nagrywamy kolejne materiały. no i zaglądajcie koniecznie na CDA! http://cda.pl/nptvpl
Ponosimy również spore koszty związane z rejestracją i obróbką materiałów. Miło nam będzie, jesli obejrzysz reklamy emitowane przez YouTube (co najmniej 30 sekund).
Dziękujemy za udzielane nam wsparcie, także te okazywane na ulicy, w komentarzach, e-mailach i słowach otuchy. Produkujemy za to amunicję (informację) i udostępniamy ja zwrotnie z nadzieją, ze będziecie ją strzelać (udostępniać dalej, pisać w komentarzach etc.).
Jeśli uważasz, że dobrze by było, żeby inni obejrzeli ten film udostępnij go, daj kciuka w górę i koniecznie skomentuj! YouTube ocenia ilość kciuków i komentarzy - im więcej ma film, tym ma szansę na większy zasięg. Dlatego jesli uważasz, że warto film promować to: łapka w górę, komentarz i udostępnij!
P.S. Prosimy również o złagodzenie języka. Naszą ambicją jest trafić do szerokiej rzeszy odbiorców byśmy potrafili wymieniać się poglądami w sposób cywilizowany (Europejski, nie Unijny)
Komentarze, które trafią do sprawdzenia z wypowiedziami wulgarnymi, naruszającymi dobre maniery oraz niestosownymi będą usuwane.

Zapraszamy do subskrypcji kanału NPTV na Youtube:https://youtube.com/nptvpl/?sub_confi...
NPTV na CDA.pl: https://www.cda.pl/NPTVpl
NPTV na Facebooku: https://www.facebook.com/nptvpl/?frefts
NPTV Twitter: @NPTV_PL https://twitter.com/nptv_pl
Realizacja: Marcin Gustaw Osadowski, Niezależna Polska TV (NPTV)
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wyrażamy zgody na użycie materiału w innych kanałach Youtube, Vimeo, dailymotion etc, bez uzyskania zgody. Nadawcy publiczni TV Naziemnej, satelitarnej lub kablowej mogą użyć fragmentów. po spełnieniu poniższego warunku: W materiał Video musi być dodany czytelny adres kanału: http://YouTube.com/nptvpl.

Komentarze