TEDE - Lans II prod. Mario / 3H HAJS HAJS HAJS00:04:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: TEDEWIZJA
Zamów album 3H HAJS HAJS HAJS na CD, winylu i kasecie: https://tede.shop
https://bit.ly/subskrybuj_TEDE - zostaw suba i bądź NWJ!
Kliknij i posłuchaj w dniu premiery: https://ffm.to/3h_hajs_hajs_hajs
https://bit.ly/TEDE_Cała_Dyskografia - posłuchaj wszystkich moich utworów w YouTube Music!

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap prezentują wyjątkowe wydawnictwo - reedycję legendarnego albumu TEDE - 3H: Hajs Hajs Hajs. Wydawnictwo ukaże się jednocześnie na wszystkich nośnikach: płytach CD i winylowych, kasetach oraz w dystrybucji cyfrowej i serwisach streamingowych.

Wyłącznie w preorderze dostępna jest wersja 3CD, zawierająca dodatkowe utwory, które nie znalazły się na oryginalnym wydaniu płyty.

3H: Hajs Hajs Hajs to pierwszy album wydany własnym suptem przez Tedego w jego własnej wytwórni - Wielkie Joł. Album dopracowany pod każdym względem, na którym towarzyszyła mu elita ówczesnej sceny hip-hopowej - już w pierwszym utworze gościnnie pojawia się zespół Sistars, a za produkcję całej płyty odpowiadają m.in. O.S.T.R., Camey, IG$, JanMario oraz sam raper. Z tego albumu pochodzi legendarny utwór Wielkie Joł, bedący po dziś dzień hymnem wszystkich wydarzeń związanych z Wielkim Joł.

Wszystkie nagrania z albumu zostały poddane cyfrowemu remasterowi przez Sir Micha. Poligrafię wiernie nawiązującą do oryginalnej wykonał Pan Zgrywus, wykorzystując zdjęcia Tedego z okresu powstawania płyty autorstwa Rafała Wielgusa.

Przy zakupie płyty w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl w dzień premiery o północy dostajesz możliwość pobrania zremasterowanej wersji cyfrowej albumu w jakości studyjnej 24BIT. Otrzymasz także kod aktywacyjny na 90 dni usługi Tidal HiFi, w której album także będzie dostępny w studyjnej jakości MASTER.

TEDE - Lans II
Słowa: TEDE
Muzyka: Mario
ISRC: PLH342000048

Utwór promuje reedycję albumu TEDE - 3H HAJS HAJS HAJS, która ukazała się 27 listopada 2020 roku nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap w dystrybucji Asfalt Records (3CD, 3LP, 2MC) oraz Independent Digital (digital)
Numer katalogowy WJ N33
Produkcja wykonawcza reedycji: Maciej Maj (Polski Rap)
(P) 2003 TEDE ENTERPRISE (C) 2020 POLSKI RAP

Muza, teledyski, wywiady, podcasty - wrzucamy tu nasze świeże materiały, słuchaj i oglądaj:
https://bit.ly/TEDE_Wszystkie_Teledyski - obejrzyj wszystkie moje teledyski!
https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_DISCO_NOIR - posłuchaj playlisty Disco Noir

https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_KARMAGEDON - posłuchaj playlisty Karmagedon
https://bit.ly/TEDE_VANILLAHAJS - posłuchaj playlisty Vanillahajs
#TEDE #WielkieJoł #3HHajsHajsHajs

Komentarze