4 SUPER GRY NA LEPSZY WEEKEND 00:14:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Disco Dave ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amusedsloth.discodave

Stretch Dungeon ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nitrome.stretchdungeon

Vertigo Racing ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.vertigoracing.android.gplay

Manic Market ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skillshotlabs.ManicMarket

▼iOS▼

Disco Dave ► https://itunes.apple.com/us/app/disco-dave/id1087784913?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Stretch Dungeon ► https://itunes.apple.com/us/app/stretch-dungeon/id1080980064?mt=8&ign-mpt=uo%3D2

Vertigo Racing ► https://itunes.apple.com/us/app/vertigo-racing/id1023347746?mt=8

Manic Market ► https://itunes.apple.com/ph/app/manic-market/id852240314?mt=8

▼Windows Phone▼

Disco Dave ► Brak :(

Stretch Dungeon ► Brak :(

Vertigo Racing ► Brak :(

Manic Market ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze