4 SUPER GRY NA NUDNE LEKCJE 00:18:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sitr0x
5000 LAJKÓW = KOLEJNE SUPER GRY! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Instagram Natalii ► https://www.instagram.com/nwaldowska/
Mój Instagram ► https://www.instagram.com/sitr0x/

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼Android ▼

Wisielec 2: Online ► https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.macaque.hangman2.pl

Cats Carnival ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ckgames.clash

Sea Battle Online ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.byril.seabattle&hl=pl

Thumb Fighter ► https://play.google.com/store/apps/details?id=air.tv.avix.thumbfighter&hl=pl

▼iOS▼

Wisielec 2 ► https://itunes.apple.com/pl/app/wisielec-2-online/id926122598?l=pl

Cats Carnival ► https://itunes.apple.com/pl/app/cats-carnival-2-player-games/id1119047804?mt=8

Sea Battle Online ► https://itunes.apple.com/us/app/sea-battle-online/id884947296?mt=8

Thumb Fighter ► https://itunes.apple.com/us/app/thumb-fighter-2-player-games/id1133022324?mt=8

▼Windows Phone▼

Wisielec 2 ► Brak :(

Cats Carnival ► Brak :(

Sea Battle Online ► Brak :(

Thumb Fighter ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game-capture-hd60

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

Film znajduje się w katalogu: Mobilne granie


Komentarze