Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 12
Jebane nieodpowiedzialne małolaty, puszczające się po imprezach, dobrze wam tak kurwa.
-
anonim + 4
@anonim: jestem za zakazaniem takiego gówna... niszczy organizm i pomaga zdegenerowanym dzieciom wybronić się z głupoty i obłudy w której toną...LUDZIE KURWA NAPRAWDĘ JESTEŚCIE TAK PRZEORANI?? Wyłączcie TV zacznijcie myśleć!!!!!!
-
anonim + 1
@anonim: weź rozbieg i je@nij w ścianę najlepiej, każdy ma prawo decydować o swoim życiu, a rząd powinien dawać takie wybory i edukować a nie nakazywać i zabraniać poza tym wystarczy wprowadzić do tej pigułki bez recepty że może być wydawana gdy ktoś ma 18 lat za okazaniem dowodu, a jak jakaś małolata wpadnie to idzie z rodzicem albo rodzic kupuje i finito, ale idąc tokiem myślenia baranów z wiejskiej i niektórych polaków którzy tylko mają przed oczami gówniarzy ruchających się gdzie popadnie i że będą kupowali to jako środek antykoncepcyjny to wolą to zabronić czyli typowe chodzenie pod górkę, a co do niszczenia organizmu nie twoje ciało to się nie wpi#rdalaj nie ty się będziesz potem leczył
-
anonim
@anonim: spadaj pedale
-
anonim + 5
Bas tajpan spiewał tak o pigułce po stosunku hahahaha!
-
anonim + 4
kopacz ty tę.pa DZI.WKO
-
anonim + 1
Ludzie chyba nie zrozumieli żartu. o.o
-
anonim
zeby tego pedala co ten mem zrobil rak korwa dopadl. bas tajpan o tabletce na poronirnir? ty korwa chory jebany osle...
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 7
Telewizja kłamie.
Propaganda urabia was jak bydło. -
harcerzyk
Ludzie, zrozumcie, tak dziala caly zachodni swiat, pora zebysmy i my do niego dolaczyli i dzialali tak samo !
Przez ostatnie 20 pare lat, a wszczegolnosci ostatnie 10 w UE to my bylismy w ten sposob dymani, tzn UE nam "dala" jakies tam dotacje ale pod warunkiem ze my wezmiemy do tego 2 razy tyle kredytu w ich bankach i kupimy za to gadzety w firmach z ich krajow.
Np. rolnik dostanie refundacje 30% na kombajn ale tylko firmy Lemken czy John Dear, rolnik kasy za duzo nie ma, ale moze wziasc kredyt na polowe kwoty, reszte wyklada sam, czyli firma sprzedaje kombajn za milion zlotych, z czego 500 tys to kredyt w zagranicznym banku, 300 tys. to dotacja (min. z naszej skladki do UE) i 200 tys. oszczednosci rolnika. Efekt: zarabia firma produkujaca kombajny, zarabia bank, po czesci zarabia tez rolnik, chociaz on najmniej (szybsza obrobka pola). I na tym to polega, cala EU tak funkcjonuje, moze wreszcie my tez tak zaczniemy dymac inne kraje. Oby tylko rzad tego tez nie spieprzyl. -
anonim
Oczywscie kazdy by chcial pomagac Ukrainie tylko zeby to nie bylo z jego kasy,
cos jak gwalca ci siostre glosno krzykniesz ze trzeba bronic ale sam nic nie zrobisz bo jeszcze bys sie spocil.
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim
Sztołeł?
-
anonim
CWELdmin, ale żeś się schował
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 10
Pi3rdo|one cioty i kurvvy
-
anonim + 1
@anonim: Powiedzial twoj pies w noc wigilijna, po czym uciekl i juz nigdy nie wrocil.
-
anonim + 2
True story....
-
anonim
Ciota i kurvvy
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 1
To zamek Jezusa Chrystusa!
-
anonim
rejon Asturias, w północnej Hiszpani
-
anonim
covadonga, asturias.