Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 17
no to ktos z ambony obgadany zostanie... ja cie normalnie sam bogu to uslyszy hahahaha katole to niezle maja narobione pod kopulami hehehehehe
-
anonim + 12
@anonim: Brałeś coś ?
-
Manic + 19
@anonim: Nie obrażaj Katolików ! Sam wierzę w Boga, ale niektórych ludzi "reprezentujących" na ziemi Jego religię wysłałbym na księżyc ;-)
-
anonim
@Manic: Niektórych ? Ja wysłałbym wszystkich, gdyż przekręcają słowo Boże. Wszystko jest proste tylko człowiek sobie lubi utrudniać.
-
anonim + 12
To jest sekta
-
anonim + 10
Zawsze myślałem że pomoc kościołowi to dobrowolny odruch serca a nie wyznaczany i wymuszany przez kogoś obowiązek. Niech wszyscy zrzucą się na ekipę sprzątającą i będzie po sprawie . Ktoś sobie zarobi a proboszcz będzie zadowolony bo będzie mieć czysto. Z tacy rozumiem nie starcza na sprzątanie. Niech proboszcz i radny uwierzą więc że ludzi często nie stać nawet nawet na tacę a muszą pracować i zająć się własnym życiem. Przy okazji jak ktoś oleje sprzątanie to co? Publiczny pręgież czy zakaz wstępu ?
-
anonim + 8
@anonim: Ekskomunika za karę :)
-
Manic + 3
@anonim: Za komuny to się nazywało "czyn społeczny" a teraz ma jakąś inną nazwę, ale wychodzi na to samo :D.
Jeśli ksiądz jest miły (znam takich) i można pogadać, a nawet pomoże to vice versa z miłą chęcią można pomóc, ale jeśli ma to być obligatoryjne to "na drzewo".
Daje się na tacę, to niech "obarczą" księdza takim przyziemnym problemem.
Jak PIs skończy rządy to nie kupisz biletu na pociąg bez świadectwa chrztu ;-) , aby nie było za SLD było podobne, tak samo jak za PO lenistwo ! -
anonim + 6
@anonim: Pokaz mi gdzie w pismie swietym bylo napisane, ze Bogu trzeba budowac jakies swiatynie?
-
anonim + 6
ja bym mu posprzątał...........raz a dobrze....
-
anonim + 5
Proboszcz zajęty liczeniem kaski oczywiście...
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 9
Hahhahahahaha ło, dajcie namiary na autorkę komentarza :)
-
anonim + 4
@anonim: gustujesz w patologii?
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 12
Powinna sie zastanowic czy na pewno chce spedzic z nim reszte zycia, w koncu kutasy i gowna mu w glowie, wiec normalny nie jest, nawet pod koprofila podchodzi.
-
anonim + 26
@anonim: Dobra już sam siebie nie lajkuj... a do obrazka to jakieś chujowe to ciastko
-
anonim
@anonim: Rzuć go lepiej bo cię osra i zgłałci to się dzieci nazywa posrany mąż
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 1
Bezmyślność. Jeśłi jadący pojazd zahaczy o tęsmycz to juz po psie.
-
anonim
Szef Erich nr
-
JasiuCh9
Łowi ryby "na psa"? Brak logiki :)))
-
anonim + 9
@JasiuCh9: Brak logiki to jest w twoich kretynskich komentarzach.
-
anonim + 1
@JasiuCh9: Chyba listonoszów......
-
anonim
A później go tak po prostu na góre wciąga? xD
-
anonim + 1
@anonim: Wciąga jak wciąga, ale jak ten piesek zszedł. Skoro jej się nie chciało
-
anonim + 1
@anonim: Fotoszop. Symcz coś mi tu nie pasuje.