Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 1
Na to nie sa potrzebne zabezpieczenia, bo na co komu snowboard?
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 4
Ale skurwiel z niego, laska mu dala bekon, ale on nie powie, ze ja kocha, tylko kocha boga...
-
anonim + 2
U nas nie ma takiego gowna jak bekon tylko to sie nazywa boczek
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 19
nie śmieszne!
-
anonim + 6
@anonim: Ja osobiście nie zgadzam się z tym jak teraz go traktują, ale fotomontaż uważam za zabawny.
-
kgojny + 6
kurwa kolejny fejk z wałęsą ,to juz nie jest śmieszne
-
anonim134 + 2
Kisne xDDDDDDD
-
kalcznik + 12
@anonim134: to sie umyj wreszcie
-
anonim + 1
Ładna kobitka
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 31
wara chamy od ludzi z tamtego czasu popierajcie tych od głaskania kota.
-
anonim + 15
PISdy zostaly poinstuowane zeby popierac gebelsowska propagande PISdzielcow! Polacy poczekaja jak sie cyrk skonczy, odwracanie uwagi od zlodziejstwa i kolesiostwa PISu i twdy ocenimy, na podstawie dowodow a nie belkotu PISdowatych kundli na smyczy prezesa! Jak walesa to bolek to go rozliczymy, demokratycznie ale nie przez jakies PISdy!
-
anonim + 10
@anonim: Później rozliczymy ich, PO i tych z PO co uciekli do Nowoczesnej, PSL i resztę = właściwie to wszystkich rozliczymy.
-
anonim + 11
pier dol się gówn iany pisiorski trolu gdyby nie Walesa i jemu podobni to ruscy nadal by trzymali łapę na Polsce a ty kur wa je bany gnoju wier dalałbyś kit z okien - gdzie siedział wtedy twój idol kaczyński powiem ci siedział pod kiecką swojej mamuśki tchórz pier dolony
-
anonim + 5
@anonim: Co jak co ale ZSRR wtedy mieli inne problemy i chylili się ku upadkowi. Gdyby byli w stanie to by zatrzymali całą solidarność. A tak zgodzili się na taktyczny manewr PRL-u który wysłał swoich ludzi by przeniknęli do solidarności itp., zwerbowali ludzi z solidarności itp., dogadali się z niektórymi by byli w "nowej" Polsce nietykalni i tacy byli i są do dziś robiąc przewałki. Już Rosja tak nie korzysta jak kiedyś z naszego kraju ale nadal korzysta. PRL-u nigdy nie odszedł. Po prostu przykryli go innym ustrojstwem tylko takim który ma ładne opakowanie.
-
anonim + 11
@anonim: Walesa to konfident i kapuś i nic go nie usprawiedliwia, bo nie donosi się na przyjaciół. Sprawdź w słowniku słowo bohater i zobacz sobie czy Bolek się w to wpasowuje. Bo to tak jakbyś nakablował na rodziców - to się w głowie nie mieści
-
kalcznik + 4
@anonim: każdy gimbus mocny w gębie a jakbyście żyli w tamtych czasach to byście guwno robili
-
anonim + 7
@kalcznik: nie ma czegoś takiego jak "cel uświęca środki", powiedz to żółnierzą AK, żołnierzą wyklętym - czemu się nie dogadywali z władzami PRL, przecież z góry skazani byli na porażkę? NIE MA podwójnej moralności i tyle.
-
anonim + 1
@anonim: Wkleję Wam coś z wikipedii - "divide et impera czyli "Dziel i rządź" - Ogólnie rzecz biorąc, jest to taktyka silniejszych i zwierzchnich ośrodków władzy, które bronią swej pozycji, osłabiając walkami opozycję. We współczesnych, demokratycznych systemach politycznych zasada ta jest postrzegana negatywnie, ze względu na jej destrukcyjne efekty i antysolidarystyczne oblicze. "
Ja odnoszę dziwne wrażenie, że specjalnie rozpętuje się wojny medialne i burze w internecie. Zamiast się zjednoczyć, my ciągle toczymy walki wewnętrzne - unosimy się wydumanym własnym ego i takie są oto skutki.
Co do TW Bolka - Ciekawy jest fakt, że te dokumenty pojawiły się na byłego Prezydenta Lecha Wałęsę, zaraz po tym jak skrytykował on władze PiS'u. Po drugie - może tego nie pamiętacie, ale za czasów Solidarności ( tej prawdziwej ) walczyli ramie w ramię, a potem ( po uzyskaniu wolności) panowie się poróżnili i Lech Wałęsa odsunął od "pozycji" braci Kaczyńskich. Hmm - To wygląda trochę na zemstę. Nie nam dokonywać oceny, gdyż nie jesteśmy obiektywni lecz zaangażowani emocjonalnie ( i to bardzo, patrząc na użyte słownictwo w tej dyskusji ).
Bądźmy jak naród żydowski - co jak co, ale oni sobie pomagają wzajemnie i trzymają się razem, dzięki temu osiągają swoje cele, a nam jedynie pozostaje wylewać swoje frustracje w internecie) -
anonim + 1
@anonim: sugerujesz, że Kiszczak był w PISie? bo przecież wdowa sama się zgłosiła, a nie był to cichy nalot. Gdyby się nie zgłosiła to co innego... takie teorie można dorobić do wszystkiego, jak ponadstatystyczna śmiertelność pionu generalskiego w WP w ostatnich latach, przypadek?
-
anonim + 2
@anonim: ale, że co Kiszczak przeszedł do Pisu?
-
anonim + 2
@anonim: a może pis z dawno przetrzymywanymi teczkami przyszedł do durnej kiszczakowej, a później zrobili cyrk. Przecież już dawno gadali że mają haki na Wałęsę
-
anonim + 2
@anonim: "mają haki na Wałęse"- tak samo jak komuchy w czasie jego prezydentury. No ale spiski to nasz sport narodowy - a to niedobrze bo w wykryty prawdziwy spisek już nikt nie uwierzy
-
mlody-p-sz + 1
@anonim: Całe szczęście że prezes nie donosił bo podczas stanu wojennego siedział siedział w domu mamą. Tak się zostaje bohaterem.
-
anonim
@mlody-p-sz: Bohaterem? Polecam encyklopedie i spr definicji. Pomogę nie był bohaterem, no ale o konfidencie nic nie wiem
-
anonim + 2
10/10
-
anonim
BOLEK.
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 2
Wbrew pozorm Ariel to imie biblijne. Ale kato PISdowatym gownojadom kojarzy sie tylko z reklama proszku ;) Ignorancja zawsze byla mocna strono kleczacych niewolnikow, wiedza juz nie!
-
anonim + 4
@anonim: Ufff napisalibyśmy coś jeszcze na ateistów i innych ale do ich ignorancji nie ma odpowiednich słów w języku nawet entów.
-
anonim
@anonim: A 146, to neobolszewicka ku'rwa.
-
anonim + 1
ateisci maja na was wyje*ane ;)
-
harcerzyk
Ale z syrenki Ariel to sie nie smialiscie ?
-
anonim
@harcerzyk: bo to imie damskie
-
anonim
Imię anioła w Starym T. Ks. Izajasza
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 5
Szczerze pisząc, preferuję mniej owłosione p#zdy
-
anonim
hipster jebany...
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze komentarze
-
anonim + 7
super,dzieki za gifa.
-
anonim + 1
Nic z tego nie rozumiem!!!!
-
anonim + 19
@anonim: To wracaj do szkoły.
-
anonim
@anonim: GÓWNO DO ROBOTY !!!
-
anonim
@anonim: GÓWNO DO ROBOTY !!!
-
anonim
@anonim: spierdalaj już z tymi tekstami Gimbusie, nikt cię tutaj nie lubi.