Majka Jeżowska & Łukasz Golec& Paweł Golec - Czarodzieje uśmiechu00:00:56

zwiń opis video pokaż opis video
"Czarodzieje uśmiechu 2" to druga edycja płyty wydanej na rzecz akcji „NIE nowotworom u dzieci", której organizatorem jest Fundacja Ronalda McDonalda.

Od 16 września będzie można kupić płytę "Czarodzieje Uśmiechu 2". Po raz drugi polskie gwiazdy,
w tym Golec uOrkiestra i Małgorzata Ostrowska, nagrały pro bono najpopularniejsze utwory z repertuaru Majki Jeżowskiej.

Wszystkie piosenki zaśpiewane zostały w nowych aranżacjach z udziałem utalentowanych wokalnie dzieci (m.in. Pawła Paprockiego, znanego z programu "Mam Talent").
W zestawie znalazły się zmienione wersje hitów "Najpiękniejsza w klasie", "Margarita", "Laleczka z saskiej porcelany" czy "Otwórzmy serca". Tym razem nagrali je Halinka Młynkowa, Małgorzata Ostrowska, Ania Szarmach, Kuba Badach, Łukasz i Paweł Golec oraz Ryszard Rynkowski.
Wykonawcy zrezygnowali z honorariów, a całkowity dochód ze sprzedaży krążka zostanie przekazany Fundacji Ronalda McDonalda na realizację programu "NIE nowotworom u dzieci".

Płyta będzie dostępna we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce i w sklepie internetowym Merlin od 16 września do 9 października.

Dochód ze sprzedaży płyty ponownie stanie się naszą cegiełką w walce o jak najwcześniejsze wykrywanie chorób nowotworowych u dzieci.
Więcej o działalności Fundacji Ronalda McDonalda na
http://www.frm.org.pl

http://www.golec.pl

Kupmy płytę i jednoczmy się z chorymi dziećmi !! Pozdrawiamy Łukasz i Paweł Golec

Film znajduje się w katalogu: GOLEC uORKIESTRA - News 2014/2015


Komentarze