Uliasha - Nie pozwól [Official Video]00:04:01

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Uliasha
Oficjalny Fanpage: http://www.facebook.com/UliashaOfficial
Oficjalna Strona: http://www.uliasha.pl
słowa: Uliasha
muzyka: Piotr Kołodziejczak
realizacja: Agnieszka Gomułka
zdjęcia: Sławomir Orman, Agnieszka Gomułka

Tekst piosenki: http://www.tekstowo.pl/piosenka,uliasha,nie_pozwol.html

Pobierz na iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/nie-pozwol-single/id702738221
Pobierz z Muzodajni http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId=536460&artistId=1398436&t=Uliasha%2BNie+Pozwol
Pobierz muzykę na czekanie http://www.playthemusic.pl/rbt/utwor.html?pid=1243478&t=Uliasha%2BUliasha+Nie+Pozwol

1.) Pobierz MP3! "Uliasha - Nie pozwól" wyślij sms o treści HIT.40000 na numer 7368 (Cena za wysłanie sms 3.69 brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

2.) Pobierz Dzwonek! "Uliasha - Nie pozwól" wyślij sms o treści HIT.39999 na numer 7268 (Cena za wysłanie sms 2.46 brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

3.) Pobierz "Uliasha - Nie pozwól" jako Muzykę Na Czekanie! (sieci Play) http://www.playthemusic.pl/rbt/utwor.html?pid=1243478&t=Uliasha%2BUliasha+Nie+Pozwol

Uliasha (naprawdę Urszula Kołodziejczak) miała być zawodową tenisistką odnoszącą sukcesy na światowych kortach. Od szóstego roku życia spędzała większość czasu na treningach i na turniejach. Jednak pomimo wielu osiągnięć tenisowych kilka lat temu zaskoczyła wszystkich, w tym najbliższych, porzucając sport wyczynowy dla muzyki. Chciała robić w życiu to, co kocha najbardziej, co daje jej radość i szczęście. W swoim najnowszym utworze "Nie pozwól" śpiewa:

„Nie pozwól, aby każdy twoim szczęściem w życiu grał"

Mama Uliashy pochodzi z Syberii, a tata jest Polakiem i kompozytorem większości jej utworów. Artystka sama pisze teksty do swoich piosenek pełnych brzmień, będących wynikiem przenikania się dwóch kultur, polskiej i rosyjskiej.

Piosenka „Nie pozwól" zawiera przesłanie, mówiące o tym, że warto doceniać magię wspomnień, z nadzieją patrzeć w przyszłość i wierzyć, że wszystko może się spełnić.


NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA:

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Piosenki Rosyjskiej" (Białystok 2007)

Laureatka Międzynarodowego Festiwalu „Russkaya Pesnya" (Moskwa 2010)

Artystka tygodnia portalu Interia (listopad 2011)

Jej piosenki „Muzyka Gwiazd" oraz „W noc i w dzień" zostały wykorzystane w oprawie muzycznej filmu fabularnego pod tytułem „Lato w mieście" reżyserii Agnieszki Gomułki (2012)

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznych Talentów - koncert podczas imprezy „18-tka Radia Bielsko. Juwenalia 2012"

Film znajduje się w katalogu: Uliasha - PO POLSKU


Komentarze