W trakcie zderzenia dwóch pojazdów ucierpiał pieszy. Olsztyn00:00:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kamilchlebek007
Funkcjonariusz nigdy nie może być pewny tego, co go spotka nie tylko podczas służby, ale nawet podczas zwykłego wieczornego spaceru. Zawsze jednak musi być przygotowany do niesienia pomocy innym! Tak jak trójka przedstawicieli służb mundurowych, a konkretnie Policji i Służby Więziennej, która w czasie wolnym znalazła się w pobliżu miejsca wypadku drogowego. Ich działania skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej rannemu pieszemu oraz przekazaniu poszkodowanego w ręce medyków. Nic nie zwalnia nas z obowiązku niesienia pomocy innym!

Jako pierwsi byli na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w środę (27.10.2021) około godz. 20:00 w rejonie skrzyżowania ul. Witosa z ul. Kanta w Olsztynie. Sytuacja była bardzo poważna, ponieważ jednym z uczestników zdarzenia był pieszy oczekujący na możliwość przejścia na drugą stronę jezdni. Mężczyzna stojący w miejscu został ranny w wypadku, do którego doprowadziła kolizja dwóch aut

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

Komentarze